prince ye çağrı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ortamı geren sizsiniz, bilakis farkında değilsiniz Sayın Erman Bey. benim Samet Beye sorduğum soruya sizin cevap vermenize halk dilinde " hariçten gazel okumak " denmezmi ?

Kendisi şu anda cevap verebilecek durumda olmadığından ve siz de yönetim gerekli açıklamayı yapmış olmasına rağmen ortamı germe eğiliminde olduğunuzdan evet, vekiliyim...

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Konu arkadaş listene ekle .Yasaklı listene ekle yönüne kaymaya başladı. :(

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ortamı geren sizsiniz, bilakis farkında değilsiniz Sayın Erman Bey. benim Samet Beye sorduğum soruya sizin cevap vermenize halk dilinde " hariçten gazel okumak " denmezmi ?

Kusura bakmayın, adınızı belirtmediğiniz için nickinizle hitap etmek durumundayım Mocan Bey.Eğer bizzat Samet Bey'e birşey sormak istiyorsanız Ö.M. atınız.Forma yazılan mesajlar forma malolur ve kimin cevap verip veremeyeceğini seçemezsiniz.Siz buna isterseniz gazel, isterseniz uzun hava deyin...

İyi forumlar dilerim,

mocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sizde kuyruk acısı görüyorum, bir şeyler oldu galiba Prince ile aranızda??

Kusura bakmayın, adınızı belirtmediğiniz için nickinizle hitap etmek durumundayım Mocan Bey.Eğer bizzat Samet Bey'e birşey sormak istiyorsanız Ö.M. atınız.Forma yazılan mesajlar forma malolur ve kimin cevap verip veremeyeceğini seçemezsiniz.Siz buna isterseniz gazel, isterseniz uzun hava deyin...

İyi forumlar dilerim,

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Prince'le aramızda herhangi birşey olmadı, bilakis daha önce de belirttiğim gibi kendisi yorumlarına son derece değer verdiğim, kıymetli bir üyemizdi.Ben de ayrılmasına üzüldüm açıkçası.Yalnız sizden sözlerinizi daha dikkatli seçmenizi rica edeceğim, çünkü olayı kişiselleştirmeye ve kırıcı olmaya başladınız.Gördüğüm kadarı ile yaşça büyüğüm olduğunuzdan şimdilik susuyorum...

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
al işte çagır gelsin jandarma

valla şahsım adına konuşayım bu forumdan kırgın ayrılanlar için üzülüyorum bi tartışmada çok sinirlendim ve üyelik iptali için mesaj yazarken dur dedim kime kızdın neden kızdın gibi sorular sordum ve mücadelenin her alanda olabilecegine aykırı ve zıt fikirli insanların karşıma çıkabilecegini düşünerek kaçmanın yada küsüp gitmenin yanlış oldugu kanısına vardım.
eger yönetim üyeligimi silmediyse ben burda kalırım sonuçta bilgi paylaşımı olan samimi bir site

ama son zamanlarda biraz yıprandı bi kaç arkadaşımız ya atıldı yada gitti yapacak bişiy yok secim kendilerinin

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bişiy daha diyimde çay içmeye gidiyim yaw
banlanan yada üyeligini iptal eden arkadaşların bazılarını başka isimlerle forumda görüyorum bu çok acayip geliyo bana ....

mocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet, ben de bundan bahsediyorum. arkadaşlar giden birini iyi yönleriyle hatırlamaya çalışın. Bakın Fcuhadar arkadaşınız ne güzel demiş...

yokluğunda aleyhte şeyler söylemenin, düşmanlık enjekte etmenin kime faydası olabilir ?

al işte çagır gelsin jandarma

valla şahsım adına konuşayım bu forumdan kırgın ayrılanlar için üzülüyorum bi tartışmada çok sinirlendim ve üyelik iptali için mesaj yazarken dur dedim kime kızdın neden kızdın gibi sorular sordum ve mücadelenin her alanda olabilecegine aykırı ve zıt fikirli insanların karşıma çıkabilecegini düşünerek kaçmanın yada küsüp gitmenin yanlış oldugu kanısına vardım.
eger yönetim üyeligimi silmediyse ben burda kalırım sonuçta bilgi paylaşımı olan samimi bir site

ama son zamanlarda biraz yıprandı bi kaç arkadaşımız ya atıldı yada gitti yapacak bişiy yok secim kendilerinin

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
erman abicim avatardaki yaşımın yazdıgı yeri nasıl degiştiricem üye oldugumda 28 di şimdi 29 biticek bi yardımcı ol bizahmet oraya 29 yazayımda :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...