Quantum RallySport ' a DİKKAT...!

AseSiNo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Quantum RallySport dan siparişini verdiğim kule gergisi için sitedeki sipariş kutuma baktığımda siparişin iptal edildiğini gördüm.Aradan zaman geçti.Kredi kartı ekstreme baktığımda ne göriyim
Quantum RallySport göndermediği ürünün bedelini çoktan tahsil etmiş bile.Derhal bankaya itiraz faksımı çektim.Firmaya gerekli mailimi attım.Verdikleri cevap yanlışlıktan dolayı özür dilemeleri oldu.Ya ekstreme dikkat etmeseydim.Aylardır hala ekstremde bu tutar eksi olarak görünmekte.Tutar benden tahsil edilmezse iyi.Hayırlısı.

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu gibi alış verişlerde risk çok büyük uyanmasan gitti inşallah düzeltirsin.
Gelde gönül rahatlığı ile kıredi kartını kullan.:confused: :confused: :confused:

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
internetten alışveriş yaparken dikkat etmek lazım. büyük alışveriş sitelerini tercih etmek en iyisi.

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
almanyada paypal diye bir sistem var..
bunun benzeri Türkiye'de de kurulsa iyi olur bence...

sistem söyle...
parayi paypala gönderiyorsun.para onlara ulasinca saticiya mail gönderiyor para geldi diyor. satici kargoya veriyor. hani kargolarin takip sistemi varya mal ulastimi ulasmadimi diye.ordan takip ediliyor. kargo sahibine ulasinca para saticaya gidiyor.. süper bir sistem..

AseSiNo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu konuda http://www.x-tremetuning.com/shop/index.php Süper.Artık adamlara MSN den sipariş veriyorum.Sabah kargo kapımı çalıyor.Remus egzos,Splitfire buji,Koni amortisör,Vogotland yay hepsini buradan sorunsuzca aldım.