Radar tespit edici

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Halilibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar
Pazar aksam 21:30'da Korkuteli-Antalya karyolunda 105'le radara girdim deli oldum, neymis 99dan sonra yaziyorlarmis acik acik polise sen olsan kacla gidersin dedim bende ayni hizla giderdim ne yalan soyleyim dedi.
bugun aradim taradim radar tespit edici cihazlar varmis hatta amerikada bir satici ile biraz once gorustum ya cinden getirticem yada hollandadan. tek takildigim konu bunlari tespit eden makineler bizim polislerde varmi aceba cunki tam gizli olanlar biraz pahali hem bunlar sadece alici nasil olurda tespit edilebilirki ? yoksa bir satis hilesimi var? pahali satmak icin oylemi diyorlar aceba? Turkiyede bu makineyi yakalatanda yok heralde internette sadece bir haber vardi onunda araba demilse plaka traktor plakasi cikiyor muhtemelen bir yalan haber. siz ne dersiniz? allah askina kimse bana yok usulsuz,yok illegal geyigi yapmasi nolur cift seritli yolda sadece butceyi tutturmak icin onune gelene ceza yazmak nekadar dogruysa bunuda kullanmak okadar dogru bence.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Neden kuralları çiğnemenin yolunu aramak yerine kurallara uymayı denemiyorsunuz acaba?

psicomega

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hürriyet gazetesinin akdeniz ekinde nerelerde radar olacağı başlangıç ve bitiş saatine kadar yazıyo... 50 krş..

onur1971

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Radar ...

Dostum bu cihazlarda 2 tane gordum Biri portatifti enerjiji çakmaktan alıyordu ve iç aynaya tutturuluyordu Diğer arkadaştaki güneşliğe taktırmıştı besleme kablosu direkt sigorta kutusuna gidiyordu
2. arkadasla artık gorusmuyorum ama diğerine bir ara sorarım kullanıyormu hala....
Bu bahsettigim cihazları goreli baya oldu Yeni modelleri çıkmış olabilir
Ancak kullanımı malum yasal değil
Mümkün oldugunca aracta gorulmeyecek yere takılıyor
Ve radar sinyalini algıladığı gibi çevreden gelen ve o frekansa yakın diğer sinyallerden de etkilendiği için gördüğüm dönemlerde çok yanlış uyarı veriyordu ve beğenmemiştim
Araştırmaya devam edersen bir sonuca ulaşırsan bizi de bilgilendirirsin....

Halilibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum bu cihazlarda 2 tane gordum Biri portatifti enerjiji çakmaktan alıyordu ve iç aynaya tutturuluyordu Diğer arkadaştaki güneşliğe taktırmıştı besleme kablosu direkt sigorta kutusuna gidiyordu
2. arkadasla artık gorusmuyorum ama diğerine bir ara sorarım kullanıyormu hala....
Bu bahsettigim cihazları goreli baya oldu Yeni modelleri çıkmış olabilir
Ancak kullanımı malum yasal değil
Mümkün oldugunca aracta gorulmeyecek yere takılıyor
Ve radar sinyalini algıladığı gibi çevreden gelen ve o frekansa yakın diğer sinyallerden de etkilendiği için gördüğüm dönemlerde çok yanlış uyarı veriyordu ve beğenmemiştim
Araştırmaya devam edersen bir sonuca ulaşırsan bizi de bilgilendirirsin....

bilgi icin sagol ben arastiriyorum tabiki sizleride bilgilendirirm kesin alicam kacari yok ama hangi ozelliklerde olan bizim icin saglikli olur onu arastiyorum fazladan para vermeye gerek yok sende arkadasinla konusdugunda buraya yazarsan tam super olur

Halilibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hürriyet gazetesinin akdeniz ekinde nerelerde radar olacağı başlangıç ve bitiş saatine kadar yazıyo... 50 krş..

abi yalan o ya hikayden soyluyorlar 10 tanesinden biri tutuyor
yinede sagol

CrawL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eskı caLıstıgım yerde surekLı uzun yoLa gıttıgımız ıcın ceza kacınıLmaz oLuodu ameRikacan getıttırdık bızde 300$ civarında bı cıhaz radar algıLadıgında yakLasık 2 km onceden haber verıo uyarıo.. korkutelı-ant yoLunda bnde 2 kez gırdım radara sımdı yakLasık 5-6 aydır farkLı yerLErde yapıLıo radar degıstrdıLer yerLerını dıkkat etMek Lazım

Halilibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eskı caLıstıgım yerde surekLı uzun yoLa gıttıgımız ıcın ceza kacınıLmaz oLuodu ameRikacan getıttırdık bızde 300$ civarında bı cıhaz radar algıLadıgında yakLasık 2 km onceden haber verıo uyarıo.. korkutelı-ant yoLunda bnde 2 kez gırdım radara sımdı yakLasık 5-6 aydır farkLı yerLErde yapıLıo radar degıstrdıLer yerLerını dıkkat etMek Lazım

Baskan bu bahsettigin cihazi radar arabalari farketmiyordu demi ? oyle birsey basina geldimi hic. nebiliyim hicbir polis seni durdurup arabanda radar tespit edici alet varmi felan dedilermi hic?

blackout_vectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben görmedim ama,eski çalıştığım şirketin makam şöförü tanıdığım biriydi..amerikadan 200-300 dolaramı ne getirtmişler,çakmaklığa takıp yola doğru yönünü veriyomuş,menzili yaklaşık 1.5-2 km...radar olursa seni uyarıyomuş..bildiğim bu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...