Radyatör Fanı

The End

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2006 Astra G classic 1.4 Twinport aracım var. Aracımı alalı yaklaşık 2 sene oldu (km.16binde) fakat ben bugüne kadar radyatör fanının çalıştığını 1 kere bile görmedim. Acaba arızalımı yoksa ?????

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dalga geçmiyorsun değilmi arkadasım. fanın çalıstıgını görmedim diyorsunda hani. zaten çok sessiz çalısıyor fan. bide kaputu aç bak istersen. :d şaka şaka :d hararet yapmıyorsa bırak fan çalısmasın ne olacakki :D

The End

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dalga geçmiyorsun değilmi arkadasım. fanın çalıstıgını görmedim diyorsunda hani. zaten çok sessiz çalısıyor fan. bide kaputu aç bak istersen. :d şaka şaka :d hararet yapmıyorsa bırak fan çalısmasın ne olacakki :D
Hayır dostum öyle değil.. Yaklaşık 300 km. durmadan yol yaptıktan sonra araçtan inip kaputu açıp baktım yinede çalışmıyor hiç çalışmıyor hemde...

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bak mesela 96 honda civicler arac stop edince fanı durduruyo belki seninkide öyledir

The End

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında haklısın üstad... Belkide araç stop edince duruyordur. Ama araç hararet yapmıyor ama insan 1 kez dönerken görmek istiyor fanı :)

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
benm bilidğim opeller 100 dereceye yakınken fan açıyorlar sende eğer devirli kullanıyorsan ondan açmamıştır diye düşünüyorum

The End

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benm bilidğim opeller 100 dereceye yakınken fan açıyorlar sende eğer devirli kullanıyorsan ondan açmamıştır diye düşünüyorum
Ben aracımı daha 4bin devirden yukarıda hiç kullanmadım. 4bin devir bile çok nadiren oluyor. Umarım söylediğin gibidir

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
bak mesela bende astranın fan açtığını daha duymadım hiç yandaki fotosu olanı benm bilidğim bu.)