Radyatör su eksiltiyor...

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar dün radyötör suyunun eksildigini fark ettim gözle yaptıgım kaçak testinde şarz motorunun baglı oldugu yerin üstünde biyerden sızıntı var motor gövdesinde sanırım orada hortum felan yok sizce nerden kaçak yapıyor.

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tam cıkaramamdım ama devırdaım felan olmasın?

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
orda silindir kapak üzerine bağlı alümünyum kapak var contasın dan kaçırıyor olabilir kaçak arama pomapsı ile bakmak gerekir

thundercat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bende de var su eksiliyor ustam radyatör çatlamış dedi kaput açıldığında hemen radyatörün sol köşesinde kireç tortuları vardı radyatör değişecekmiş

eyup01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Piyasada, radyötör delik tıkama katkı maddeleri var. Nekadar faydası var bilinmez ben hiç kullanmadım belki ufak tefek su eksiltmelerinde işe yarayabilir.

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet biz okulumuzdaki atelyedeki motorlara radyatördeki deliklere pulbiber ve sakız koyduk bir nebze suyu kesti:D

eyup01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet biz okulumuzdaki atelyedeki motorlara radyatördeki deliklere pulbiber ve sakız koyduk bir nebze suyu kesti:D
Nasıl yani Özkan, konuyu biraz açarmısın merak ettim. pulbiber ve sakızı karışımmı yapıyosunuz yoksa radyötöremi döküyosunuz?

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok abi delik kısma tatlı sakıza pulbiber yapıştırmıştık biraz büyüktü delik kapattık idaretten okul için yeterli:Dyani sakıza pulbiber döktük hocam demişti önceden pulbiber işe yarar diye şaka sandık ama gerçekten de su damlamıyor nasıl suyu tutuyor anlamdım bende:D