Radyo ekranın noktalanma ve ilerleme

berkant03

Kayıtlı Kullanıcı
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar radyo ekranimda noktalanma ve gun gectikce buyume oluyor neler oluyor arabama gecen gun camlar aciliyor Sonra far kapanmuyor kafayi yicem ve sogumaya basladim aracimdan sanayi ile akrablik basliyacak farlarimdaki buhari nasil kendim hallederim ekran fotolarini ekliyecem
altaki linkte foto

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracı yıkamacıya falanmı bıraktınız.sanırım pixel patlamış ve gittikçe yayılacak.ekran değişimine hazırlanın derim.

berkant03

Kayıtlı Kullanıcı
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
kendim yıkarım genelde tanzikli su ile iç temizligini köpükle yaptım .. peki ekran fiatı ne kadardır çıkma yada sıfrı

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ekran kontrastini degistirip kullanin bir sure.yani zemini sari yapin belli olmamasi lazim ve belkide buyumez kal8r bu boyutta

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

berkant03

Kayıtlı Kullanıcı
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
moralim iyice bozuldu sanırım aracımın istabul aracı olması afyon havası ile degiştginden sorunlar başladı bugunde sag ön tekerlekten tak tuk gibi sesler gelmeye başladı genelerde saga sola dönerken yapmaktan hafif direksiyon oynamasından da yapıyor o kadar kzıdımki bugun benim aracımla aynı sayılır ama kmsi fazla bir aracla takas görüşmesi yaptırdım özel yada yetkili servise göstericem okey alırsam takasa gecicem aracımı

compela

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
moralim iyice bozuldu sanırım aracımın istabul aracı olması afyon havası ile degiştginden sorunlar başladı bugunde sag ön tekerlekten tak tuk gibi sesler gelmeye başladı genelerde saga sola dönerken yapmaktan hafif direksiyon oynamasından da yapıyor o kadar kzıdımki bugun benim aracımla aynı sayılır ama kmsi fazla bir aracla takas görüşmesi yaptırdım özel yada yetkili servise göstericem okey alırsam takasa gecicem aracımı

ön sağ ve sol amartisör takozlarından geliyor arkadaşım. özellikle direksiyon çevirirken yapar 40 tl lik masrafı var. benimde başıma gelmişti amartisör takozlarını değiştirdim ses gitti

berkant03

Kayıtlı Kullanıcı
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
teşekkürler eve çok dogru aynen o şekilde ama bu aracımı degiştirsemmi degiştrimemsemki degişecegim arac trabzondan gelme aldıgım bu arac istanbul aracı benimki 111000 de o arac ise 126000 kaporta benimkinde çizikler mevcud o ise daha temiz görünüme sahip eyerki uyarsa kafa kafaya degişmeyi düşünüyorum fikir alayım istişare edeyim dedim sizlerle kaş yapayım derken daha buyuk derde girmiyeyim ama aracın beyninde sıkıntımı var eyerki sıkıntı varsa nasıl anlaşılır