RANGE 00(menzil)

engin44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben bişi çok mrk ediorum şimdi bu range 00 oldumu araç daha kaç km gidio araç vectra 2.0 cd otom.vites 2000 model ve range 00 a indikten sonra kaç km daha gidio,yada kaç litre oluo yedek depo varmı 60 L haricinde?saolun saygılar

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben tam bilemiyorum kac kilometre gider ama bildigim birşey var benzini en dipten cekmek aracının motoruna zarar verebilir kesinlikle o şekilde kullanılmamalı diye düşünüyorum

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yedek depoyla30-50 arası gitmesi lazım ama benim aracın kitabında kesinlikle bu şekilde kullanmayınız yazıyor ama fiyatlar malum genelde de böyle geziyoruz ne yalan söyleyeyeim unakıtan amcam daha iyi bilir herşey cok güzel olacak :D

AstraG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
deponu dibiyle alakası yoktur arkadaşlar yani deponun dibindeki tortu benzin koyunca hep diptemi kalıyor kimyadaki karışım layı aklımıza gelsin ama range 000 olursa o araba gitmez yedk depoda kullanılmış demektir

hakan_yucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bi kere bidonumu doldurup sırf fantazi olsun diye denedim,menzil 07 de yolda kaldı:)bikerede arabayı yokuş yukarı koymuştum menzil 30 ken çalışmadı:)

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bılmıyourm ama oyle bırsey denıcem bır gun depodokı pıslıgıde cekıyor

emrekoc1978

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben denedim ve servisle konuştum.. Bunların benzin pompaları dalgıç tipi olduğundan kırmızı seviyeye geldiğinde tekrar doldurman.Yoksa pisliği çeker dedi. tabi bu da teklemeye neden oluyor.. 00 dan sonra yaklaşık 12 km yol gittim..