rc tuningle ilgilenen arkadaslarımız varmı ?

deejay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sefiyorum wallha :D jeepim vrdı 1 tane :d kırıldı yanlsıkla ustune oturdu ayının biri :D o ayı benim :D
simdi
pilli lamborginim var ama bende benzinli bir şey almayı dusunuyorum D

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 8 pilli porsche var 911 -993 kasa ıslak zeminde drift donut rahatlıkla yapıyo

deejay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
wayy:D bizdensiniz yani benim kide deli bir şey :D felaket gıdıyor ya ama ben benzinli bir seydusunuyorum

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende yakıtlı war arkadaşlar 2 vites ve 1.2 hp lik motoruyla şimdilik 80 yapıyor. üzerinde performansa etkisi olmayan ama görüntü ve sağlamlık bakımından iyi olan modif parçalarıda war. lastikleri değiştirmek şart olduğu için üzerinde dereceli foam lastikler war. doğal olarak arkaları daha geniş tuttum. Ayrıca 4x4 :) isteyenler olursa foto çekerim arkadaşlar

deejay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum bız burda sincanda kapısıyoruız her hafta mekanımız var :D onlara soyluyorum burda bır yer varda alayı kazık :D
soyle ortalama bır fıyat versene bana :D ne kadara mal olur ortalama 4 çeker arıyom ben :D özel yapım yadırcam

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 çeker onroad prof. bir model (,zerinde denge çubukları, çift vites, camber caster ayarları, aluminyum egzos ve daha bi çok şeyle beraber izmirde 1000ytlnin üzerinde) isteyene adres ve tel veririm. Bu arad kendi reklamımı filan yapıyo değilim :) ben öğrenciyim işim filan değil yani yanlış anlaşılmasın arkadaşlar.

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada bizde izmirde kapışıyoruz. ortalama 15 araba ve 30 kişi filan oluyoruz. zaten trtuninge her ay fotoğraflarımız çıkarız. gerçektende çok keyifli bir organizasyon oluyor. dostluklar, arkadaşlıklar, muhabbetler, kapışmalar....

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende f1 var 70 cm uzunlugu var gecen tornacıda dişli yaptırdım özel harika oldu çok keyfli oluyo bitane siyah evo vardı kör olası çöpçüler üstünden geçtiler tabi ben yaramazlık yapıyodum drift çok güzel oluyo
dijital kumandalı ve eklenti olacak ki bi işe yarasın dimi yaw

teknikelektronikci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buraki' Alıntı:
Bende yakıtlı war arkadaşlar 2 vites ve 1.2 hp lik motoruyla şimdilik 80 yapıyor. üzerinde performansa etkisi olmayan ama görüntü ve sağlamlık bakımından iyi olan modif parçalarıda war. lastikleri değiştirmek şart olduğu için üzerinde dereceli foam lastikler war. doğal olarak arkaları daha geniş tuttum. Ayrıca 4x4 :) isteyenler olursa foto çekerim arkadaşlar

hocam resim video filan avrmi yaw ekliyebilirmisiniz ben cok seviom bu hoboyi ama benzinliler süper oluo