Reklam icerigi yoktur...

Denizlili

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar konumuz degil ama bisey danismak istiyorum size.bu gelly amgrand ec7 die bi arac var cevrenizde bunlardan varmi veya bilgi sahibi iseniz bilgilendirirmisiniz. Bu araclardan dusunuyorum da o yuzden simdiden tesekkur ediyorum.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
5 para etmez bulaşma

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
çakma mercedes, onun yerine clio tarzı bir şey bakın o fiyatlara

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dışarıdan bakıp replica gibi bir algı yaratabilir ancak hyundai accent era, clio symbol tarzı araçlardan iyidir

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bildiğim kadarıyla Çin üretimi bir araç ve Çinde tanınmış firmalardan Gelly. Piyasada, ortamda fazla kullanan yok, yani çok görünmemekle beraber fazla tutulmayan bir marka ve model. Bir ara Tv' lerde bolca reklamları vardı.

Sizin için öncelikle yedek parça, servis ve 2. el ön planda olmalı. Bu sebeple piyasada bolca bulunan orta sınıf sedan araçlar her yönüyle tercih edilmeli.

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar konumuz degil ama bisey danismak istiyorum size.bu gelly amgrand ec7 die bi arac var cevrenizde bunlardan varmi veya bilgi sahibi iseniz bilgilendirirmisiniz. Bu araclardan dusunuyorum da o yuzden simdiden tesekkur ediyorum.

Şöyle bir mesaj yazmıştım.

http://www.opelim.net/forums/1900402-post10.html

Bunun hepsini okumanıza gerek yok isterseniz okuyabilirsiniz fakat ilgili kısmı tekrar buraya kopyalamak istiyorum.

Bir de üretim ve sanayi Çin' e kaydığı için haliyle teknolojik çağ atlayan bu ülke yavaştan kendi orjinal markalarını da çıkartmaya başladı. Huawei, Xiaomi bu anlamda çok güzel iki örnek marka. Bu markalar globalleşmiş kurtlar sofrasında sandalye kapabilmek ve Çin malı dandiktir, Çin malı kanserojendir algısını kırabilmek için çok ciddi çaba harcıyorlar. Bu iki markanın ürününü gözünüz kapalı alın çünkü sofradan yer kapabilmek için hem kaliteli, hem insan sağlığına zararsız hem de geri dönüşümü mümkün olan materyallerden üretmek zorundalar çünkü Çin malını kötülemek için fırsat kollayan büyük markaların kıskacı altındalar, en basitinden insan sağlığına zararlı malzemeler kullansalardı bu iki marka çoktan Avrupa' da yasaklanmış olurdu fakat çatır çatır satıyorlar.

Bu yorumu teknolojik aletler için yapmıştım fakat araba içinde yapabiliriz. Sizin dikkat etmeniz gereken hususlar şunlar.

1-) Bu aracı kim getiriyor?
2-) Nerelerde yetkili servis var?
3-) Kullanıcı yorumlarına bakın ama özellikle ikinci el alan kullanıcılarla iletişim kurabiliyorsanız onlardan bilgi alın.
4-) Okuduğunuz her kötü yoruma aldanmayın, bugün burada Opel' i başka forumlarda başka markaları sevmeyenler de olabilir ve normaldir. Bu Opeli yada o markayı ne iyi yapar ne kötü yapar.
5-) Yedek parça bulunabilirliği ne durumda?
6-) Sıfır alacaksanız garanti ve satış sonrası memnuniyet durumu ne alemde?

Diğer dikkat etmeniz gereken husurlar normal sıfır yada ikinci el araç alımında dikkat edilmesi gerekenlerle aynı.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir ara chery kimo nun sifirina bakan birisi olarak kesinlikle o parayi hakettigini dusunuyorum, hatitladigim sac kalinligi fiat tan fazlaydi, beyinleri falan Bosch du. Otomatik olani 17 bin lira miydi neydi :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lyolcul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla bugün malum siteden fotoğraflarına baktım bildiğin yakışıklı bu arabalar :)

Denizlili

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum ilgi ve alakanızdan dolayı.bende baya bi araştırdım arabayı gelly volvoyu kendi ailesine katarak bi güç yaratma peşinde ama şöle eski durumları varmış.araçlar tüplü olarak vizeden geçmiyormuş baya bi sıkıntı yaşanıyormuş sahibinden e bakarken ordaki gelly satıcısından öğrendim.birde dikkatimi çeken satılmak istenen 2,el araçlar 40,bin ve 60 bin km civarına gelen araçlar bu da beni düşündürdü o yüzden vazgeçtim.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum ilgi ve alakanızdan dolayı.bende baya bi araştırdım arabayı gelly volvoyu kendi ailesine katarak bi güç yaratma peşinde ama şöle eski durumları varmış.araçlar tüplü olarak vizeden geçmiyormuş baya bi sıkıntı yaşanıyormuş sahibinden e bakarken ordaki gelly satıcısından öğrendim.birde dikkatimi çeken satılmak istenen 2,el araçlar 40,bin ve 60 bin km civarına gelen araçlar bu da beni düşündürdü o yüzden vazgeçtim.

Evet bu araçlara LPG olmuyor çünkü aracın ağırlığı LPG takılması için uygun olmadığından. O aracı alan kişi benzin ile binecek yada durmadan LPG söküp takacak başka da bir yolu yormadı yok.