renault symbol 2007

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motor açısından diilde, işçilik, malzeme, sağlamlık, görsellik(gerçi bu yoruma açık ama!). Arabanın sağlamlığı kapısının kapanışından belli olur ya! Maksat polemik yaratmak değil ama, Renault bana güven vermiyodu! Tamam Türkiye şartları için optimum bir araçtır amenna, ama Opel kadar değil ya. En azından benim için öyle. Ablamın arabası Megan II, 2005 model, 2001 Astra da olan tokluk, güven yok bence...
herkesin düşüncesi farklı...;)

VectraB elegance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabi biz opele göre değerlendirmeler yaptık genellikle,kullanım amacına göre değerlendirmek lazım konfor ,bu arada bugün haber7.com da bir clio -golf kazası resmi var bakmanızı tavsiye ederim..

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yol tutuşu çok kötü daha önce kullanan birisi olarak rahatça söyleyebilirim ve sırf bu yoldan kopmalar yüzünden 90 km hızla bile başıma bir kaç olay geldi neyseki ucuz atlattık :) ekonomik yönden bakarsak duruma oldukça iyi temiz kullanırsan sorun çıkarmaz bagajı büyük aile için çok güzel bir araba kötü yönü olarak sadece yol tutuşu diyorum konforuda iyi

AxarayLiaLp

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
yol tutuşu çok kötü daha önce kullanan birisi olarak rahatça söyleyebilirim ve sırf bu yoldan kopmalar yüzünden 90 km hızla bile başıma bir kaç olay geldi neyseki ucuz atlattık :) ekonomik yönden bakarsak duruma oldukça iyi temiz kullanırsan sorun çıkarmaz bagajı büyük aile için çok güzel bir araba kötü yönü olarak sadece yol tutuşu diyorum konforuda iyi

Maksadim burda Hizi ön plana sokmak deil ama ben 170 km hızla giderken hic bir sekilde yolda serit degistirme olmadı. tamam cok guvenilir olmaya bilir 170 hm hızla giderken ama 90 km de giderkende o kadar güvensiz bir arac değil!!!

tahtaravalli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
clio nun 4 kapısının agırlıgı astranın 1 kapısına ancak denk geliyor ayrıca arka koltuk resmen adamı esir alıyor ve o kadar para veripte arka camlar ve aynaların motorlu olmaması insanın canını sıkıyor tam anlamıyla şirket arabası bence ekonomi arayıp konfor aramıyorsan bence alabilirsin.

AxarayLiaLp

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
clio nun 4 kapısının agırlıgı astranın 1 kapısına ancak denk geliyor ayrıca arka koltuk resmen adamı esir alıyor ve o kadar para veripte arka camlar ve aynaların motorlu olmaması insanın canını sıkıyor tam anlamıyla şirket arabası bence ekonomi arayıp konfor aramıyorsan bence alabilirsin.

Yıh Yıh Yıh :kop: Koptumm 4Kapı=1kapı :kop:
Sabah Sabah Beni Güldürdün :D

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklısın kapı olayında.zaten aracı seri kullanmak için dusunuyorum...konforu da yeterlı zaten.benım zaten oyle hız gıbı bır merakım yok;)