Renkli Cam Opel Corsa C

eyupensar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşalar araca renkli cam yaptırmak istiyorum serviste 350-400 ytl gibi bir fiyat vermişler. Film yaptırcaktım polis çeviriyor ceza flan bulaşmak istemedim 70 milyona film yapıyolardı yoksa 50 'ye yapanda var ramide renkli cam'a galiba polis karışmıyormuş doğrumu ? yaptıran varmı hiç aranızda renkli cam ? trafikte bitane corsa C de aynalı cam görmüştüm çok güzeldi aranızda bu konu hakkında yardım edebilcek varsa sevinirim tşk.

danger16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaliteli bi yerde yaptır öyle ucuz filmler bi süre sonra bozuluyor tamamen o filmler boyadır sana tavsiyem ya LLumar veya sonax da yaptr.
polis kısmına gelince çok fazla koyu yapmassan bi sorun olmaz 1 numara veya 2numara yap

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence kaliteli bir şey yap 1 numara olsun ayarı polis falan birşey sölemez.diğer 50 liralık filmler kanser bile yapar aamı ne oldukları belli diğil.

utkucay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ucuz olanlar çabuk renk atar ve kolay çizilir. Tavsiye etmem

Ya kaliteli cam filmi yaptır ya da camlarını renkli yaptır

THE GORKI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tse damgalı renkli cam varmış onlara polis bişi demiyormuş onlar serbestmiş muayene yaptırırken adam öyle demişti bende 2 numara film var geçenlerde polis az kalsın söktürüyodu ucuz yırttık

ibrahim_67

Kayıtlı Kullanıcı
81-Düzce
Siteyi ziyaret et
film koyuluğu azda olsa burda söktürüyorlar polislerin dediği bana hatta cezada yemiştim bende komple renkli cam yaptırdım renkli camlarda tse olduğu için aynı koyulukta corsa b nin renkli ön camı vardı geçen 150 160 ytl arasındaydı bidaha gidersem camcı arkadaşın yanına corsa c nin fiatınıda öğrenirim

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
ya benim cam filmlerim güneşte böle bi acaip kahverengi gibi :( önler 1 arkalar 2 numara

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim bi abim bu işle uğraşıyor,ben ona yaptırdım.kaliteli malzeme kullanır,pahalı yapar ama hiç bi sorun olmaz benimkindeki gibi.en arka ve arka yanlar biraz koyu.ön yanlar açık.polise denk gelmedim.inşallah gelmem.kural şu sanırsam.aracın içinin %70'inden fazlasının gözükmesi lazım..nası ölçülür bilmem..:(