Revison 3 Of Manta...

getrag84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu mantanın sahibi Orçun olabilir m i acaba :confused:
çok şık olmuş maşallah :good:
görüşelim(aal 49):cool:

Manta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
getrag84' Alıntı:
bu mantanın sahibi Orçun olabilir m i acaba :confused:
çok şık olmuş maşallah :good:
görüşelim(aal 49):cool:
eyvallah kardesım ve butun arkadasalr.abı bu ara bır kac manta sahıbıylede gorustum.onumuzdekı gunlerde br pıknık olayı falan yapmayı dusnuyoruz yada bır opel bulusmasına komple manta takımı olrak katılmak falan gıbı bakalım umarım toplana bılrısek haber verecegım sana.dıger forumda konusmustuk sanrım senınle yanlıs hatırlmaıyoırsam..

edit:demın bır baslık gordum aal uzerıne hocam son sahıbı yanı senmı sattın yoksa yaz aylarında autoshopta tanısıp muhabet ettıgımı sezer abimi sin (ısmını yanlıs hatırlıyor olabılırm kusura bakma) hatta benım aletle yanyana fotlarını cekmıstım..

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
süperrr kazasız belasız kullan kardeşim değerini bilmen dileğiyle :good:

VSS-1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Manta' Alıntı:
eyvallah kardesım ve butun arkadasalr.abı bu ara bır kac manta sahıbıylede gorustum.onumuzdekı gunlerde br pıknık olayı falan yapmayı dusnuyoruz yada bır opel bulusmasına komple manta takımı olrak katılmak falan gıbı bakalım umarım toplana bılrısek haber verecegım sana.
...bizlerede böyle güzel bulusmadan haberdar edersen seviniriz

zekiseferoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah bu araç hakkında yorum yapılmaz sadece bakılır

getrag84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Manta' Alıntı:
eyvallah kardesım ve butun arkadasalr.abı bu ara bır kac manta sahıbıylede gorustum.onumuzdekı gunlerde br pıknık olayı falan yapmayı dusnuyoruz yada bır opel bulusmasına komple manta takımı olrak katılmak falan gıbı bakalım umarım toplana bılrısek haber verecegım sana.dıger forumda konusmustuk sanrım senınle yanlıs hatırlmaıyoırsam..

edit:demın bır baslık gordum aal uzerıne hocam son sahıbı yanı senmı sattın yoksa yaz aylarında autoshopta tanısıp muhabet ettıgımı sezer abimi sin (ısmını yanlıs hatırlıyor olabılırm kusura bakma) hatta benım aletle yanyana fotlarını cekmıstım..
evet çok güzel fotolardı maalesef sattım mantayı ama bazen rüyalarımda yanlıyorum.manta olmasa da omegayla gelirim etkinliğe.zaten manta varken de böyle bir etkinliğe katılamamıştım ukte kaldı.mutlaka yapalım.:good: