ruhsattaki yanlışlık.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
allah muhafaza kaza durumunda sıgortanın odeme yukumlulugu gıbı bı durum olmus olsa kesınlıkle sorun cıkartırdı
Sigortadan araştırma yaptım, onlar da problem olmaz dedi ama bunlar hep sözel, yazılı bir belge yok. Yani genel profilimiz "saldım çayıra mevlam kayıra" durumu. Fabrikasyon olarak 4 kapılı, camlı, 1963 model binek, hususi bir otonun 46 sene evvel yapılan bir yanlışlık neticesi van diye sınıflandırılması sonucu dünyada ve ülkemizde bir ilk olan araca sahip olmaktan mutluyum :kop:.

ufuk_can_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abicim noter tanıdıksa satışta problem olmuyor...bende öyle oldu noter yapmak istemedi neyse ki orda çalışan bi tanıdık vardı trafik tescili aradı bilgileri doğruladı ve böylece satışı yaptılar....ama bunun normalde yapılmayacağını söylediler ruhsatta oynama silinti kazıntı görüldüğü anda sahte olarak görülüyor şeklinde ellerinde emir yazı genelge gibi birşey var....... siz peşin peşin satıştan önce noterden sorun olmayacağını ayarlayın en kötü yazdığınız gibi ruhsatın gerekli sayfaları değişir....

tahtaravalli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimkindede motor hacmine 1598 yazılacagı yere 2598 yazılmıştı.Ama maliyede ki memur durumu anlayıp işlerken 1598 diye işlemiş.Polise aynı gün düzeltirdim.

beydeba08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman en garantisi ruhsatı değiştirmek.hiç olmasa satımda pürüz çıkmaz.

topuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu işleri aracılar iyi biliyor. Benim aracın da motor numarası yazılırken 1 harf eksik yazılmış. Aracın faturası ve ruhsat ile aracı acentaya gittim. 1 saat sonra düzeltilmiş olarak teslim aldım. Bu tür hatalar genelde vize sırasında sorun oluyor.

beydeba08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o aracılar az daha iliğime kadar soyacaktı ankarada:)
ilk aracım olduğundan bilmiyorum, yok o parası bu parası bana tuttu 270 lira masrafı var dedi.ruhsata tüp işlenmemişmiş güya.allahtan o ara arkadaşım geldi ucuz atlattık.sadece 70 lira ruhsat parası ödedim ve olay bitti.

galipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben iştakipcisiyim. bi sorun çıkmaz araç satılırken emniyet ve noterde. söylersin ankara trafik şube bu şekilde yazmış die zaten araç yeniden trafikte tescil görürken farklı bir ilde aracın kayıtlı olduğu ilden bilgi maili alınıyor. 270 milyonda gerçekten yüksek fiyat vermişler. ruhsatlarda 70 değil 105 lira oldu şimdi

DaRgUrE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.samikoroglu.com
Bende wolksvagen polo classic için araç cinsine otobüs yazmışlardı. wolksvagenin otobüsü olsa gam yemeyeceğim ama... :)
Aracı sattığım arkadaş polis memuruydu bir faxla sorunu hallettik.

Son düzenleme:

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim ruhsata da vectar yazılmış nolacak bu trafikçi memurların hali ya

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım slk dada vardı oyle bır durum ruhsat yanlıs yazılmıs motor hacmı bg falan zaten satıcam aracı kurtulucam :)