sadece sabah soğukta yanan arıza lambası

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
karbon temizliği yapıldı.serviste usta ile biraz konuştuk arıza ile ilgili usta ben hiç söylemeden manifoltta kurum olabileceğini km ile alakasız olduğunu temizlenmesi gerektiğini söyledi.karbon temizliğinden sonra bakalım düzelmezse temizlettir dedi özel serviste.
şu videoyu buldum tesadüfen.videodaki hata kodları birebir aynı benle ve manifolt kurum temizliği yapılıyor blogtaki gibi
https://www.youtube.com/watch?v=xdzSYCMPi8E

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
karbon temizliği yapıldı.serviste usta ile biraz konuştuk arıza ile ilgili usta ben hiç söylemeden manifoltta kurum olabileceğini km ile alakasız olduğunu temizlenmesi gerektiğini söyledi.karbon temizliğinden sonra bakalım düzelmezse temizlettir dedi özel serviste.
şu videoyu buldum tesadüfen.videodaki hata kodları birebir aynı benle ve manifolt kurum temizliği yapılıyor blogtaki gibi
https://www.youtube.com/watch?v=xdzSYCMPi8E

Onu yapabilirsin ama manifoldu temizle kesinlikle tavsiye ediyorum .

1. si km ile alakalı 90 binde bir açman lazım eğer aracı benzinde kullanıyorsan . Lpg kullanırsan temizlik sonrası ben 160 binde kontrol amaçlı açtım tertemiz çıktı . LPG de kurum yapmaz araban .

Silindir teklemesi manifoldda ki kurumdan değil , temizlediğinde hava alma kalitesi artacağından arızaların geçici olarak ortadan kalksa da yine ansızın peydah olacaktır .

Benim bloğu okursan , manifold temizliğini yapın ve 2-3 defa da Carbon Clean yaparak sorunları giderim sonra her 25-30 binde bir Carbon temizliğini tekrar edin diye yazmışım .

Tavsiyem bu yönde hala ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

canbaz152

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Motor yeni yapıldı bende de aynı sorun var soğuk havada yanıyor ısınınca sönüyor yada rolantide 5 dakika çalıştırıp istop edip 5 dakika sonra çalıştırdığımda sönmüş oluyor nedendir krank sensörü ısı termostadı ısı sensörü buji ve buji kablosu devir daim yağ pompası değişti ama bu arıza lamba olayı düzelmedi bilgisi olan varsa 0537 512 19 39 araç Vectra a 93 model