Sanırım Kırdım.Nemi ? Rekor galiba...

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kurt.ibrahim' Alıntı:
Rekorun yanında buda onemli . Paylaşalım :alkis:

ewet önemli performans ve maliyet açısından sormuştum...nihayetinde dizel teknolojisi...merak edenler için cevapta gelmiş zaten...

kardeş turbo neden değişmişti bu mazot kalitesi muhabbetinden falan değildir umarım...Ablamda da senin arabadan var 50 bin de...şimdilik hiç arızası sorunu falan yok...bp ultimate kullanıyor...

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mdellal' Alıntı:
Şimdi ne alacaksın ?

Aldım abi 1 hafta oluyo 2003 clio dci..Çok düşeş geldi 12 milyara aldım..3-4 milyar falan karım var..Bir süre binerim sonra satıcam onuda..Leon,106 gti veya astra gsi düşünüyorum...

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
faithless1905' Alıntı:
ewet önemli performans ve maliyet açısından sormuştum...nihayetinde dizel teknolojisi...merak edenler için cevapta gelmiş zaten...

kardeş turbo neden değişmişti bu mazot kalitesi muhabbetinden falan değildir umarım...Ablamda da senin arabadan var 50 bin de...şimdilik hiç arızası sorunu falan yok...bp ultimate kullanıyor...

Turbo 145,000 km'de değişti..Bende sürekli euro dizel kullandım zaten şart bu arabalarda..Ben sordum servis yetkilisinin söylediği ve bana pek inandırıcı gelmedi ama sıcak havalarda klimanın uzun süre açık kalması corsalarda turboya zararlı dedi..Valla onun yalancısıyım...

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vayy
bee kardeş hayatın yollarda geçmiş senin yauu arabyla kanka olmuşsunuz:kop::kop::kop: maaşallah kardeşim daha nice kilometrelere...

pre_lude

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ah bendekide dizel olcaktı ne rekorlara kosardım :D kazasız belasız cezasız 99999999999999 kmlere insalaa =)

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Çok iyi yaaa..Maşallah..Derimki 200 bin boyunca yaşadığın problemleri arabanın biyografisi şeklinde yeni bi başlıkta dökümlersen muhteşem bir arşiv olur..Allah nice 100 binler nasip etsin..

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mehmet Gazihan' Alıntı:
Çok iyi yaaa..Maşallah..Derimki 200 bin boyunca yaşadığın problemleri arabanın biyografisi şeklinde yeni bi başlıkta dökümlersen muhteşem bir arşiv olur..Allah nice 100 binler nasip etsin..
öncelikle kutlarım hatta helal olsun ayrıca arkadaşa katılıyorum ayrı bir başlık altında bize ne değişti bakım masraflarını falan yazarsan çok güzel olur... ilk aldığın gibi kaçıyor muydu motordaki hantallıktan falan bahsedersen sewinirim. uzun bir biyografi bekliyoruz tabii km yapmaktan zaman bulabilirsen:D