Satılık Oto Yıkama Seti(SATILMIŞTIR.)

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vakitsizlikten kullanamadığım oto yıkama setimi satıyorum. İzmir içi elden teslim edilir. Fiyat : 220tl

Lavor Baınçlı yıkama makinası, Atas köpük yapan aparat ve Atas Dls150 4lt fırçasız deterjan

k1k6.jpg

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Satılık Oto Yıkama Seti

Hayırlı satışlar....

aliceinchains

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İyi fiyat. Bu setin sıfırı 350 lira civarında. Makine biraz daha yüksek basınçlı olsaydı ben de düşünebilirdim almayı. Diğer taraftan, bu set tüm arkadaşların beklentilerini karşılayacaktır. Umarım en kısa zamanda satarsınız.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende nice ürün var vakitsizlikten kullanılmayan, çoğunun varlığını bile unuttuğum oluyor!  walll

Atas köpük aparatı her marka yıkama makinasına uyar mı?

aliceinchains

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Bende nice ürün var vakitsizlikten kullanılmayan, çoğunun varlığını bile unuttuğum oluyor!  walll

Atas köpük aparatı her marka yıkama makinasına uyar mı?
Haddim olmayarak ben cevap vereyim, uymaz. Lavor makinalarla kullanabilirsiniz. Karcher ya da Bosch için farklı fitting takmalısınız. Diğer markaların uyumlu başlıkları olup olmadığını ise Atas TR'den öğrenebilirsiniz.

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar, makine oldukça temiz. Bir sene önce satın almıştım. Toplasan 8-10 kere kullanmışımdır. En son mayıs ayında kullanmıştım, bir de bugün vakit bulup çıkarıp kullandım. Basınç gücü 130bar diye biliyorum. Köpük aparatını yanılmıyorsan 5 kg deterjanıyla beraber 195 tlye almıştım. Lavor makinayı da 150ye almıştım. İhtiyacı olan arkadaş varsa kaçırmasın derim. Köpük aparatının diğer markalarda kullanılabileceğine emin değilim

aliceinchains

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hakkinenk link' Alıntı:
Arkadaşlar, makine oldukça temiz. Bir sene önce satın almıştım. Toplasan 8-10 kere kullanmışımdır. En son mayıs ayında kullanmıştım, bir de bugün vakit bulup çıkarıp kullandım. Basınç gücü 130bar diye biliyorum. Köpük aparatını yanılmıyorsan 5 kg deterjanıyla beraber 195 tlye almıştım. Lavor makinayı da 150ye almıştım. İhtiyacı olan arkadaş varsa kaçırmasın derim. Köpük aparatının diğer markalarda kullanılabileceğine emin değilim
Başka makinalara uymaz derken yanlış anlaşılmak istemem. Bu aletin ismi Foam Lance, bununla basınçlı yıkama makinası arasına takılan fitting dediğimiz küçük bir parça var, işte o adaptör işlevi gören parçanın değişmesi halinde tabii ki başka markalarla da kullanılabilir. İtalyan üretimi PA marka,oldukça kaliteli bir Foam Lance olduğunu belirteyim. O dediğim parçalar şunlardır. http://foamlancer.com/projects/snow-foam-lance-fitting/

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aliceinchains link' Alıntı:
Haddim olmayarak ben cevap vereyim, uymaz. Lavor makinalarla kullanabilirsiniz. Karcher ya da Bosch için farklı fitting takmalısınız. Diğer markaların uyumlu başlıkları olup olmadığını ise Atas TR'den öğrenebilirsiniz.

Çok güzel cevap teşekkürler, bende Karcher var göya kendi de köpük atabiliyor ama ürettiği köpük -afedersiniz- çocuk sidiği gibi (:)