Satın alacağım astra en fazla kaç km olmalı

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta bıız corsayıı aldıık 80000 km deydıı arac masallahıı var bakıımıı zamanıında yapıılmııs saat gııbıı gııdııyor arac onemlıı olan bakıımlarıı bence senıın buldugun arac tam alıınabıılecek km de motoruna şasesııne baktr saglamsa al derıım

EpiNeFRiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim arac 2005 agustos cıkıslı 93 binde... binmeyeceksen niye dizel alacaksın ki mantıken yanlış olur.. dizelde binilir yani... bakıımları falan tam yapıldıysa alınır.. yalnız bizim araba yavas yavas para isterim demeye başladı :D belkide o da başlayacaktır... 100 binden sonra 1-2 bin lira ister gibi...

astra_hb2006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dızel araba alırken kılometresıne bakılmaz zten dızel araba alan kısı yol yapmak ııcn alıyo arabayı 2006 dızel 30000 bulamazsın mesela benım gorusum bu sekıldedır ....

Bende var 1,3 cdtı astra 2006model 35.000 km :))))) ....

Son düzenleme:

Heavenguardian

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dızel araba alırken kılometresıne bakılmaz zten dızel araba alan kısı yol yapmak ııcn alıyo arabayı 2006 dızel 30000 bulamazsın mesela benım gorusum bu sekıldedır ....

Kesinlikle... Ben benzinli arabamla daha çok yapıyorum. Zaten araba kendisini başka türlü amorti edemez... Ben o kadar kullanmam diyorsanız da zaten benzinli alın. Bakımları daha ucuza mal olur ve motor rektefiyeye girecek olursa 4 , 5 kat fark edio neredeyse...

hakan44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 2004 astra aldım 104bide fakat aracım maşallah cok bakımlı daha stepnesi bile kullanılmamış ve eski sahibi tık die bi ses duysa servise götüren bi kişi.İçerisinde çizik dahi yok.Eger alacagınız kişi iddalı ise güzel bi kontrolden geçirterek baktırın.Benim fikrimce 2. el araç alırken acele edilmemeli.Yosa sonuçları çok kötü olabiliyo. Benim başımdan geçti.Bu konuda bi yazı yazcam ilk defa araç alacak kişilere yardımı olur belki.

ramazansivgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhabalar, bu seferde 26.000 km de bir astra cdti ile ilgileniyorum. önümüzde 30.000 bakımı varmış. bu bakımında neler değişiyor, ve kaç paraya olur bu bakım.. Ve bu araçların periyodik bakımları kaç binde bir oluyor.. paylaşacağınız bilgiler için teşekür ederim tüm arkadaşlara..

EpiNeFRiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhabalar, bu seferde 26.000 km de bir astra cdti ile ilgileniyorum. önümüzde 30.000 bakımı varmış. bu bakımında neler değişiyor, ve kaç paraya olur bu bakım.. Ve bu araçların periyodik bakımları kaç binde bir oluyor.. paylaşacağınız bilgiler için teşekür ederim tüm arkadaşlara..

bakım garanti içinde yetkili serviste olacagı için biraz pahalı olur.. 250 TL civarı tutar gibi... ama yetkili serviste olmazsa 150 TL civarı tutar

ramazansivgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar alacağım 2. el astra cdti en fazla kaç bin km de olmalı, gönül istiyorki 3-5 bin km de bir araç aalabilmek, ama bütçe kısıtlı olunca yüksek km araçlara bakmak zorunda kalıyorum..lütfen yardım