Satışlar yüzde 35 düştü

hakanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu anda opelde yeni bi indirim haftası başladı. Astra claasic 23.900 den başlıyor. Getz'den bile ucuz

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
WV nin astra h kasa otomobillerin dünya üzerindeki üstün satış grafikleri sonrası 2009 da yenileyecegi golf kasasını 2008 e çektigini biliyormuydunuz?

IceBreaker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
paylaşım için sal

ssahin

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
opel satışlarını daha da arttırmak istiyorsa bence bir an önce 1.6 dizelini yapmalı

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel satışlarını daha da arttırmak istiyorsa bence bir an önce 1.6 dizelini yapmalı

Astra H 1.7 CTDI 110 Bg var zaten fakat türkiyede malum fiyat ve vergilerden 1.3 90bg lik araç tutulunca.Opel 1.7 yi çekti geri.Avrupada bizim kasanın 1.9CTDI 150bg de mevcut ama siz satılmayan malı vitrine koyarmısınız?

Son düzenleme:

astra_njoy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ford'daki düşüşün en önemli sebebi fiyatların çok yüksek olması ama yeni mondeo çok satacağa benziyor arkadaşlar geçen p.tesi satışa sunuldu biz şimdiye kadar 18 adet sattık. Çok talep var özellikle 1.6 125 ps olan araca. Aracı bizzat kendim test ettim o koca kasayı 1.6 çekmez diyordum ama sadece kalkışlarda biraz ağır kalıyor, rahatsız edici nitelikte değil. Otobanda 200 e kadar çıktım. Adeta tank gibi çok sağlam oturuyor yola.

ssahin

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Astra H 1.7 CTDI 110 Bg var zaten fakat türkiyede malum fiyat ve vergilerden 1.3 90bg lik araç tutulunca.Opel 1.7 yi çekti geri.Avrupada bizim kasanın 1.9CTDI 150bg de mevcut ama siz satılmayan malı vitrine koyarmısınız?

bu konuda haklısın bizde 1.7 veya 1.9 dizel opele binmek isteriz ama vergileri anlamsız şekilde yüksek.Ama opelin Türkiye gibi bir pazar için rakipleri gibi 1.6 veya 1.5 dizel yapması lazım.Eğer böyle bir seçenek olsaydı satış rakamları da çok değişirdi.Ama gördüğüm kadarıyla Opel pek müşteriyi dinlemiyor.En sıcak örneği makyajlanan Astra ya hala telefon,sigara gibi şeyler için bir göz eklememesi o kadar yazılıp çizilmesine rağmen.Koreliler nasıl bu kadar satıyor adamlar aracın içine gerekli gereksiz akıllarına ne gelirse koymuşlar ne Opel gibi motor ne de işçilik yapabiliyorlar ama bu ıvır zıvır ayrıntılarla ne satışlar yapıyorlar.Torpido gözünde bir ışık,bir kol dayama,bir küçük eşya gözü belki küçük detaylar ama artık insanların beklentileri çok yüksek.Benim Opel den beklentimden 1.6 veya 1.5 dizel motor

Son düzenleme: