savaş beye kitap yardımlarından dolayı teşekkürler..

bzgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha önce açmış olduğumuz bir konu ile ilgili olarak (http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=23716&highlight=ter%F6r%FCn)
okulumuza hikaye kitabı ve ansiklopedi gönderen Savaş MIHÇI beyefendiye canı gönülden teşekkürlerimi sunuyorum.. (onların affına sığınarak bu konuyu açıyorum)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Görevimiz hocam. Öğrenim yılı başında da ufak bir hatırlatma yaparsanız sevinirim. Arkadaşların kırtasiye, defter, araç gereç ihtiyaçlarına yardımcı olmak istiyorum. Güle güle kullansınlar.

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
savaş abicim! bende canı gönülden kutluyorum!.. ve dönem başlangıcındaki yardımda bende varım diyorum abicim!.. : )

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
savaş abicim! bende canı gönülden kutluyorum!.. ve dönem başlangıcındaki yardımda bende varım diyorum abicim!.. : )
SAĞOL VAROL

korayhayirli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kutluyorum abicim ;) keşke herkes böyle olsa.. bende yardımcı olmak isterdim ama öğrenciyim bende, kendime hayrım yok :) Tebrikler tekrar ;)

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Internetten kredi karti araciligiyla para yatirabilecegimiz bir sisteminiz varsa bizde yurt disindan yardimci olmak isteriz... Ben sahsenarasira unicef e yardimda bulunuyorum. Yatirdigim paralar baba beni okula gonder kampayasina gidiyormus. Ha siz, ha unicef.... Onrmli olan egitime destek...

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
helal olsun bi yerden gelirim olsa mutlaka bende yardım yapardım

bzgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Internetten kredi karti araciligiyla para yatirabilecegimiz bir sisteminiz varsa bizde yurt disindan yardimci olmak isteriz... Ben sahsenarasira unicef e yardimda bulunuyorum. Yatirdigim paralar baba beni okula gonder kampayasina gidiyormus. Ha siz, ha unicef.... Onrmli olan egitime destek...

bilmiyorum ki maddi bir yardım nasıl olur!uygun düşer mi!maddi yöndende çok eksik var gerçi...örneğin bayan arkadaşlar var şartları kötü bir köyde görev yapıyorlar neredeyse 1 aydır sobaları yanmıyor kömürleri bittiği için..okul içinde resmen öğrencilerle beraber titriyorlar..öğrenciler biraz daha alışmışlar ama onlar sık sık hasta oluyorlar..ve ağrıda mayısın ortasına kadar kaloriferler yada sobalar yanmak zorunda çünkü soğuk oluyor hala..maddi bir yardım belki bu köy için kullanılabilir ama, ne bileyim işte...

Son düzenleme: