Schumacher yarışmaktan vazgeçti

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ferrari pilotu Felipe Massa'nın sakatlanması ardından pistlere geri dönmeye hazırlanan Micheal Schumacher, sağlık sorunları nedeniyle yarışamayacağını açıkladı.

İnternet sitesinden yaptığı açıklama Schumacher, "Pistlere geçici bir süre geri dönmek için elimden geleni yaptım ancak çok üzgünüm olmadı. Tıbbi ve terepatik olarak herşeyi denememize rağmen boynumdaki ağrı geçmedi." dedi.

Schumacher yerine Badoer

İtalyan ekip Ferrari, Alman sürücünün açıklaması ardından İtalyan sürücü Luca Badoer'in yarışacağını açıkladı. Ferrari'nin test sürücüsü olan Badoer'in ismi, Massa'nın sakatlığı ardından da gündeme gelmişti.

ALINTIDIR.

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Schumi ye test için izin verilmemişti tırstı mı acaba? Yine de onu izleyemeceğim için üzgünüm :(

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Adam en tepedeydi, tam inmeye başlamışken çok doğru bir noktada bıraktı ve adı efsaneler listesinde. 3 kuruşluk reklam uğruna bütün karizmayı çizmek istememiştir bence.

TanerErbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adam en tepedeydi, tam inmeye başlamışken çok doğru bir noktada bıraktı ve adı efsaneler listesinde. 3 kuruşluk reklam uğruna bütün karizmayı çizmek istememiştir bence.

katiliyorum.

Schumi nin neden baslamak istedigini de anlamis degilim. En iyisi ve bahene olmus bence

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok üzüldüm:( öyle heyecanlanmıştımki döneceği için... valencia yarışlarını iple çekiyordum. şimdi bir anlamı kalmadı:(

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yemedi ellam:D:D

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Tamam tamam...itiraf ediyorum..... Benim McLaren le anlastigimi duyunca tirstigi icin kaciyor))))

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamam tamam...itiraf ediyorum..... Benim McLaren le anlastigimi duyunca tirstigi icin kaciyor))))

:kop::kop::kop: desene rakip olacağız ;)

bu arada shumi yarışmayı bıraktıktan sonra geçirmiş olduğu trafik kazaları sonucunda belinde ve boynunda hasar kaldığından dolayı yarışamıyor benim bildiğim. devamlı ağrı oluyormuş her iki bölgede de...