Seat Exeo'yu nasıl buldunuz?

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben geçen ctesi gidip baktım. Bildiğin eski A4. Ha malzeme olarak iyi ama neden o kadar para verip eski bir iç tasarımı olan araca bineyim.

Ayrıca ön tarafı bana çok geniş gelmedi. Aynı bayiide makyajlı Leon'a bindim ön taraf daha geniş hissettirdi bana.

47bin liram olsa gidip de Exeo almam ama

seznur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Seat'ın bu sınıfta bir modeli olmaması bir eksiklikti tabi ama bu eksiği A4 ün birebir kopyasını alarak yapmasını doğru bulmuyorum ve gereksiz derecede pahalı o kadar etkileyici bir tasarımı olduğuda söylenemez

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu seatın özellikle arka stoplarına deli oluyorum.gerçi önüde farklı değil.elinden şekeri alınmış çocuk gibi bakıyor...berbat

Osmanlı1299

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ilmedavet.com
ben direksiyonunu sevmedim.
basit duruyor. ısuzu marka otobüslerin direksiyon simidi gibi aynı

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Seat ın bu sınıfta araba üretmesi güzel. Doğal olarak tutar mı tutmaz mı diye düşünüp maliyetleri aşağı çekmek için VW'in elde olan parçaları kullanılmış. İç malzeme kalitesi diğer seat lara güzel ama, tek eksiği fiyatı bence. Bu fiyatlar biraz daha alta çekilse inanın çok satardı bu araba

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yuvarlak havalandırma ızgaraları dışında(Belkide aynıydı hatırlamıyorum ) herşey
Audi'den alıntı. Pes be kardeşim bu kadar mı taklit olur :D

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zamanla düşecektir fiyatı.. passat bile nerelerden nerelere geldi.. bu arabaya çok büyük talep oluşmuştu, o nedenle çıkış fiyatını yüksek tuttular. satşlarıda fena değilmiş gerçi, ama yinede zamanla düşer..

bu arada vag grubu bunu arasıra yapıyor.. daha evvel superB yi audi a6 şasesi üzerine kurup, donanımınıda passattan almıştı mesela.. şimdide varolan kalıpları değerlendirip audi a4 muadili exeo çıkardı. kendi kendisini, kendine rakip yapıyor ve piyasayı daraltıyor. güzel strateji..

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çakma a4 ama çok güzel olmuş nede olsa aynı marka audi seat volksvagen