şehir magandaları

pmimarfurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaaba arkadaslar, malum ulkemiz hergeçen gün şehir magandalarının ellerine kalıyor. bugun yenibosnada bir araç sıkışık trafikte önümdeki aracla mesafeyi koruyrak ilerliyrm bi anda önüme kırdı bende kornaya bastım sinyal ver barı bişey yap dedim. adam aracında ailesi olmasına ragmen araçtan indi el kol hareketleri ve küfürü etti. sinyl ver bari dedim vursam daha mı iyi olcak dedim küfür etmeye devam etti ve araca vurmaya kalkıstı. plakasını vermem ne kadar uygun olur bilmiyorm ama böyle magandaları polise bildirdigimiz zaman ne gibi bir yöntem uygulamam lazım. şundan soruyrm daha önce basıma gelmişti polisi aradım plakasını verdim memur bey bana sizi yüzleştirmem lazım dedi iyide dedim adam bi güzel sövdü sıkışıtrıdı gitti dedim bişiy yapamayız cevabını aldım. bu konuda yapabilecegim birşey varmı? polis aradım yol boyunca ama normalde 3-4 noktada olan polisler bugun hiç biyerde yoktu. herhalde onlarda filmle camla ıvırzıvırla ugraşacaklarına trafik magandalarına biraz engel olsalar ne kadar güzel olur.

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abim herşeye tmm da küfür etti diosun ozaman arabada sopa bulundur dal adama allah ne verdiyse hep suçlu hemde küfür ediosa ben öle yaparım kimsede tutamaz manitası varmış yanında ailesi varmış dinlemem sopayla dalarım terbiyesini bilecek herkes bilmiyosa dayak yiyip öğrenecek

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ALTIS-BEYZBOL-SOPASI-61-CM-TOPTAN-FIYATINA__16730586_6.jpg

nam-ı diyar haydar

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunu düşünmeniz bile garip . bence plakası varsa bulun adresini arabasının eksozunu söküp verin bi taraflarına hediye olarak.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hıc dusunmem ıner yerlestırırım denk gelmesını beklıyorum öle tıplerın

Yiğit18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
normalde siz 155 e telefon ettiğinizde 155 ilgili trafik ekibine bildirip o aracı bir yerde yakalarlar trafiği tehlikeye düşürmek vb suçlardan işlem yaparlardı.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Yaa sormayın bugün benim başıma da geldi aynısı bulvardan aşağı iniyordum. Önümde giden lavuk dar yolda durdu indi gitti arabadan. Soldan trafik akıyordu bende sol müsait olunca, sola kırdım direktsiyonu arabanın yanından geçerken kornaya hafifce bastım. hemen arkasından "daaaan" diye bir ses birisi arabama vuruyor. Hemen sağa çektim. önümde arabasını mal gibi bırakan Lavuk, indim arabadan hayırdır kardeşim ne oldu dedim. Ne korna basıyorsun felan dedi. iyide işmi bu bulvarın göbeğinde bıraktın aracı gittin basarım tabi dememle arabasına yöneldi. Bende bırak allahın lavuğu dedim içimden arabama dönüyordum ki arkadan koştura koştura geldi sırtıma vurdu. Ben o ara kendi arabamın içine düştüm hemen kolcakdan biber gazını aldım, yanımda oturan arkadaş arabandan inip hemen adama hamle yapacakken kafayı bir kaldırdım. Kafan adamın arkasında 10 kişi bize doğru koşuyor. Birde bağırıyorlar hasan hüse memo ..... abiye 2 kişi dalıyorlar. diye o ara arkadaşımı arkasından tutmuş birisi 2 kişi tam vuracakken spreyi boca ettim şerefsizlere, arkamı dönmemle gözüm de bir yumruk patladı. Tekrar spreyi kullandım aracın sürücü "yandım allah" diye arabasına atladı kaçtı. Biz orada arkasında bıraktığı pislik heriflerle uğraşıyorduk polis geldi ne oluyor felan. Dedim bu şefesziler bize dalıyor. Aha bir baktım 1 allahın kulu yok. Bir kac tanesi yok abi "Bunlar durup duruken kavga çıkardılar" felan dedi. Polise adamın eşkalini verdim plakasını tam hatırlayamadım. Aracın bilgilerni verdim polis yapacak bir şey yok bu şerefsizler böyle dedi...
(Bulvarda kürt dediğimiz telefoncular bu işi yapanlar.)

Elimden gelen hiç bir şey yok. Gözüm morarmış şekilde buz kalıbı ve her dakika dilimin ucunda küfürülü sözler...

Topunu yakacaksın buların etnik temzilik!

Son düzenleme:

CEVİK_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değmez üstad boşver.Karşıdakinin hayattan belki bi beklentisi olmayabilir ama bizim var.Allah korusun 2 dakika erkeklik yapıyım derken cezaevinde yıllarca milletin ağız kokusunu çekersin.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaa sormayın bugün benim başıma da geldi aynısı bulvardan aşağı iniyordum. Önümde giden lavuk dar yolda durdu indi gitti arabadan. Soldan trafik akıyordu bende sol müsait olunca, sola kırdım direktsiyonu arabanın yanından geçerken kornaya hafifce bastım. hemen arkasından "daaaan" diye bir ses birisi arabama vuruyor. Hemen sağa çektim. önümde arabasını mal gibi bırakan Lavuk, indim arabadan hayırdır kardeşim ne oldu dedim. Ne korna basıyorsun felan dedi. iyide işmi bu bulvarın göbeğinde bıraktın aracı gittin basarım tabi dememle arabasına yöneldi. Bende bırak allahın lavuğu dedim içimden arabama dönüyordum ki arkadan koştura koştura geldi sırtıma vurdu. Ben o ara kendi arabamın içine düştüm hemen kolcakdan biber gazını aldım, yanımda oturan arkadaş arabandan inip hemen adama hamle yapacakken kafayı bir kaldırdım. Kafan adamın arkasında 10 kişi bize doğru koşuyor. Birde bağırıyorlar hasan hüse memo ..... abiye 2 kişi dalıyorlar. diye o ara arkadaşımı arkasından tutmuş birisi 2 kişi tam vuracakken spreyi boca ettim şerefsizlere, arkamı dönmemle gözüm de bir yumruk patladı. Tekrar spreyi kullandım aracın sürücü "yandım allah" diye arabasına atladı kaçtı. Biz orada arkasında bıraktığı pislik heriflerle uğraşıyorduk polis geldi ne oluyor felan. Dedim bu şefesziler bize dalıyor. Aha bir baktım 1 allahın kulu yok. Bir kac tanesi yok abi "Bunlar durup duruken kavga çıkardılar" felan dedi. Polise adamın eşkalini verdim plakasını tam hatırlayamadım. Aracın bilgilerni verdim polis yapacak bir şey yok bu şerefsizler böyle dedi...
(Bulvarda kürt dediğimiz telefoncular bu işi yapanlar.)

Elimden gelen hiç bir şey yok. Gözüm morarmış şekilde buz kalıbı ve her dakika dilimin ucunda küfürülü sözler...

Topunu yakacaksın buların etnik temzilik!

Gecmıs olsun abi , böle bsey olursa haber ver abı bırlıkde gıdelım bulvarı dar edelim hırbolara :)