selam - ben yeni üye

dogukancan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Forma bugün kayıt yaptırdım. Çünkü 1998 Opel Corsa Swing aldım. ilk arabam olduğu için elbette bir heyecan var. sorunları ve bilgileri paylaşmak adına internette araştırdım ve bu formu buldum.aracım 99 bin km. ama genel bir bakımdan geçirmek istiyorum. böyle bir bakım kaçliraya mal olur. araçla ilgili başka negibi tavsiyeleriniz olabilir. teşekkürler. tekrar selamlar

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla kardeş genel bakım yagı suyu fılıtresı 150 ytl. trıger kayısı degısmıstır bu km de. ön duzen ne durumda amortısorler felan. fren balataları felan hepsı para bunların

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Manisa da servis konusunda bi sıkıntımız yok çok şükür seni de tanıştırabilirim ustamla ... (özel servis ama) :good:

dogukancan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mdellal' Alıntı:
Manisa da servis konusunda bi sıkıntımız yok çok şükür seni de tanıştırabilirim ustamla ... (özel servis ama) :good:

teşekkürler mdella, opel yetkili servisi olması önemli. daha da önemlisi tadık olması veya bir dostun aracılık etmesi bence. :alkis:

dogukancan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrammm' Alıntı:
valla kardeş genel bakım yagı suyu fılıtresı 150 ytl. trıger kayısı degısmıstır bu km de. ön duzen ne durumda amortısorler felan. fren balataları felan hepsı para bunların

haklısın dostum bunların hepsi para.