selam oto döseme ariyorum uygun fiyata

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kumaşı alacan sultanhamamdan dallı budaklı döşeyecen kendin. pakistan usulü gezecen:)

batu-turk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bendede va ankara gül oto döşeme komple 600 tl fiyat verdi pazarlık yapmadım kaportayı hallettikten sonra döşeme işinide halledeceğim

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alcantra-drop için 1500lira istemişlerdi ama o parayıda ederdi hani..

GTC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nisantası art car bu isi en ıyı yapan sırket sunı derı 1000 tl cıvarı gercek ıstersen 1250 gıbı fıyat ıstıyorlar ıyı geceler

art car uzerine yok bu iste gercekten. gecen yaz 800 ytl civarı orjinal bmw suni deri kaplandı. arac sabah bırakıldı aksam teslim alındı. boyle iscilik yok. orjinalinden bile iyi iscilik cıkarıyorlar. ustelik fiyata ozel tasarım logo isleme dahildi. fiyatı 2 katı bile olsa yine verilir ve deger o paraya okadar soyliyim.

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
artcarın methini ve işçilik kalitesini bende duydum; fırsatım olursa seneye bende koltuklara alman suni deri ve koltuk havuzlarına-tavana-kapı ceplerine alcantra yaptırmayı düşünüyorum..

racing06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oto döşeme işi bizden sorulur her türlü oto iç dizayn oto deri döşeme deri giydirme kılıf koltuk tamiri tavan döşemeleri 10 numara yapılmaktadır fiyatlarımız makul olup hertürlü siparişleriniz değerlendirilir OTOTEX oto döşeme

racing06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Irtibat tel: 0537 779 83 40