Selde zarar gören Hyundai lere ücretsiz onarım

Ahbikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ahbikan.com
Kesinlikle otomotiv sektöründe Hyundai'nin geleceğinin olduğunu düşünüyorum..

Güzel bir hamle, tebrikler..

mustafagokay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Helal Olsun...

Sadece satarken değil, sonrasındada müşterinin yanında olmaları çok güzel bir davranış...

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim fabrikasında teknisyen, bana da sonunda aldırtacak bir Hyundai :))
Ne diyelim helal olsun.

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle otomotiv sektöründe Hyundai'nin geleceğinin olduğunu düşünüyorum..

Güzel bir hamle, tebrikler..

Zaten her sektörde uzak doğu gelecegın parlayan yıldızı olucak..

Son 3 yılda en büyük gelişme ve büyüme sağlayan ilk üç firmadan birisi kia-hyundai.Batıya bakıldığında bu boyutta bir büyümenin bu kadar kısa zaman diliminde emsali dahi yok...

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hyundai ye tebrikler, bu arada selden etkilenen araçların sayısı ile ilgili bir yorum yapılmış, haberlerin detaylarına bakarsanız, sadece Selimpaşa da vinç operatörü diyordu ki ;

sadece bugun denizden 80 tane araç çıkardık...

bunu butun selden etkilenen yerlere oranlarsak, araç sayısı bir kaç bin olacaktır, sadece ALTUR un 200 civarında sıfır aracı (musteriye teslim bekleyen) sele kapılıp gitmiş....

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hyundai ye tebrikler, bu arada selden etkilenen araçların sayısı ile ilgili bir yorum yapılmış, haberlerin detaylarına bakarsanız, sadece Selimpaşa da vinç operatörü diyordu ki ;

sadece bugun denizden 80 tane araç çıkardık...

bunu butun selden etkilenen yerlere oranlarsak, araç sayısı bir kaç bin olacaktır, sadece ALTUR un 200 civarında sıfır aracı (musteriye teslim bekleyen) sele kapılıp gitmiş....

AYnen, sadece bir fotoğraf karesinde bile onlarca aracın su içinde olduğu afette, buz dağının altını düşünmek bile düşündürücü...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Reklam meklam, ne olursa olsun Hyundai'yi tebrik etmek boynumuzun borcu. Opel de artık bükemediği eli öpmeli. Acı ama gerçek, Hyundai'nin ARGE kısmı Opel'den daha fazla emek ve para harcıyor, servisleri daha candan (en azından benim gittiğim servis), müşteri temsilcileri daha güler yüzlü, bunun neticesi her geçen gün daha da büyüyor, ülkemizdeki pazar payını artırıyor.