sen olsan tercihin ne olur

G

ghost ship

Bilgi Girilmemiş
++opel ++

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben astranın özellikleri daha iyi diye biliyorum ama ezbere konuşuyorum şu an. önümde veri yok. yakıt tüketimi, tork, hızlanma zamanları, yıllık sarf gideri, servis gideri, güvenlik test verileri, kasko fiyatı, satış fiyatı vs vs hepsine bakmak lazım. en son da tipine bakmak lazım. netten indir verileri incele derim ben. ne alırsan al, hayırlı uğurlu olsun, tekerine taş gelmesin inşallah.

Astra 1.7CDTI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşımın golf ünü kullandım hoş araç ama astra kadar etmiyor iç tasarımı bana çok basit geldi astra daha lux gibi dış tasarım da astra daha çekici

avcı87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilerde lpg takarım diye düşünüyosan golf sorun çıkarır, yakıtı da astra ya göre fazladır, ama bunlar dert etmezsen tek tercihi golf olur; golf bir dünya klasiğidir hele de TDI olursa :)

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fsi motor kalkıcak yerine 1,4 tfsi gelcek.yüklü bi indirim almadığnız sürece pek yanaşmayın derim.1,6fsi şehir içinde fazlasıyla yakıyor die biliyorum.kullandım da ama oldukça atik.alt witeslerde üst witeslere çıkınca güçten eser kalmıyor.başlarda fsi motor ufak tefek olsun büyük olsun genel anlamda sık arızalar werdiğini biliyorum zamanında.şuandaki durumu nedir bilmem....
astra 115hpde ise kullananlar çok memnun.az yakıyor we yeterli performansa sahipmiş.astranın donanımı biraz zayıf ama bana kalırsa opsiyon listesi fazlasıyla uzun.en azından cosmoda perk sensörü ve esp std. olmalı bence....