serum lastiği hk.

tayfun35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar öncelikle slm. bi ara bi konu vardı kapı fitillerinin içinden serum lastiği geçirilerek seslerin önlenmesi hakkında bu serum lastiğini uygulayan var ise yada bu lastiği nerden temin edebilirim resim varsa buraya resim bıraka bilirmisiniz.ben tereddütde kaldım hani kolumuza bağlayıpda kan alırken takdıkları lastikmi yoksa bildiğimiz şişe serum lastiğimi. biraz karışık oldu ama kusura bakmayın arkadaşlar yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler sağolun.

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
takan arkadaşlar olmuşdu. bazıları takarken fitilleri yırtmış, bazılarıda hiç bir işe yaramadığını söylemişlerdi. ben bu hafta cam cıya sordum iyi fitilin metresi 8 TL dedi. bi kapıya 3,5 - 4 mt. gidiyor. bence serumla hiç ugraşma

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
takan arkadaşlar olmuşdu. bazıları takarken fitilleri yırtmış, bazılarıda hiç bir işe yaramadığını söylemişlerdi. ben bu hafta cam cıya sordum iyi fitilin metresi 8 TL dedi. bi kapıya 3,5 - 4 mt. gidiyor. bence serumla hiç ugraşma
Yan sanayi fitil bir kapı için 40 tl, orjinali 80 tl dedi opel parçacım. Yan sanayi ne kadar dayanır allah bilir.

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serum lastiği değil anten kablosu geçir ses sıfır olsun:D:D:D

bekir0606

Kayıtlı Kullanıcı
65-Van
Siteyi ziyaret et
ben medikalciden metresi 5 liradan almistim. fakat takarken biraz zorlandim ve fitillerin uclarindan biraz da olsa yirttim. size tavsiyem lastikleri takmadan önce fitillerin icinde biraz yag damlatmaniz. izalasyon sagladi mi diye soracak olursaniz daha farkina varamadan arabayi sattm :D

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok 3,5 luk antikron kablo döşeyin.,arkayada elektrik çekmiş olursunuz.Boşverin arkadaşlar serum falan.Fitilleri değiştirin daha iyi.