Servis olarak tavsiyeniz hangisi acaba?

boramert

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben aracı ikinci el aldım ve bir kere servise götürdüm o da yetkili servis değildi. Arkasın yeni olduğu için iyi ilgi gösterdiğini duydum fakat teknik olarak ne kadar iyidirler ve fiyatları nasıldır bilmiyorum. İzmirdeki özel servisler ile ilgili bir konu vardı orada da durum aynı aslına. Beğenilen bir servis yok. En beğenilen ve forumda yazılan servise götürdüm ama ben de pek memnun kalmadım açıkçası.
Yetkili servisi seçince ve fiyat bilgisi alınca bizimle paylaşırsan çok sevinirim Sabri arkadaşım.

sakal_25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben aracı ikinci el aldım ve bir kere servise götürdüm o da yetkili servis değildi. Arkasın yeni olduğu için iyi ilgi gösterdiğini duydum fakat teknik olarak ne kadar iyidirler ve fiyatları nasıldır bilmiyorum. İzmirdeki özel servisler ile ilgili bir konu vardı orada da durum aynı aslına. Beğenilen bir servis yok. En beğenilen ve forumda yazılan servise götürdüm ama ben de pek memnun kalmadım açıkçası.
Yetkili servisi seçince ve fiyat bilgisi alınca bizimle paylaşırsan çok sevinirim Sabri arkadaşım.

fiyat ne olacağı ortada ama (yüksek yani) benim için önemli olan hizmet, temizlik ve en önemlisi sonuç, tabi ki gidince yorumalrımı ve fiyat bilgisi vereceğim.
Ama izmir gibi bir şehirde servis problemi olması çok götü bir durum opel türkiye duy sesimizi profosyonel bir servisçilik istiyoruz izmirde, sadece satış yeterli değil.

boramert

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 160 YTL vermiştim :) Triger kayışı değişmedi bitek. Gerçi çok da memnun kalmadım. Ne biliyim...

halcon_negro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.iremsilver.com
u ystkili servis işi 3 aşağı 5 yukarı heryerde aynı sanırım.İşini güzel ve jhakkıyla yapan bi yer bulmak lazım.o da biraz şans.

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yetkili servis dışında tavsiyem olabilir . Aşağıdaki resimde bulabilirsin. 4 senedir bu arakdaşlara gidiyorum çok memnunum.

090820081027my2.jpg

hONoUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim gönende çalışan bi arkadaşım var o demişti zaten egem bitti diye. Profesyonel çalışan istiyorsan kesinlikle arkasa gitmelisin. Adamlar tamamen profesyonel çalışıyorlar.

sabrionur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yetkili servis dışında tavsiyem olabilir . Aşağıdaki resimde bulabilirsin. 4 senedir bu arakdaşlara gidiyorum çok memnunum.

090820081027my2.jpg

Özüm opel işinde tam bir profesyonel.Defalarca aracım tamirdeyken yetkili servisten gelip arıza tespiti yaptırıp yetkili servise giden garantili araç gördüm.Mümin usta ve İsmail usta araçtaki arızayı anlatırken buluyor :) Ben bakımlarımı burda yaptırıyorum hem fiyat olarak uygun hemde işçilik mükemmel.İzmirde kaliteli özel servis yok diyenlere duyurulur ..

sakal_25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özüm opel işinde tam bir profesyonel.Defalarca aracım tamirdeyken yetkili servisten gelip arıza tespiti yaptırıp yetkili servise giden garantili araç gördüm.Mümin usta ve İsmail usta araçtaki arızayı anlatırken buluyor :) Ben bakımlarımı burda yaptırıyorum hem fiyat olarak uygun hemde işçilik mükemmel.İzmirde kaliteli özel servis yok diyenlere duyurulur ..

tşk. ederim arkadaşım İzmir için tavsiyelereniz dikakte alınacak sonuçta servis işi aracını seven biri olarak çok önemli bence!!