Servislerden Memnunmusunuz ?

• Konuyu başlatan SuhAstraJ
  • Başlangıç tarihi
S

SuhAstraJ

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar aranızı götürdüğünüz servislerden memnun kalıyormsunuz ? Servis yetkilisi sizi yeteri kadar iyi dinliyor mu ? Arabaya yeni yapılacak işler için sizi oyalıyor mu ? Bu konuda detaylı bir yazı yazacağım.  Ben Gerçeke götürüyorum ama pek memnun kalmadım. Sizin görüşleriniz neler ?

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Servislerden Memnunmusunuz ?

Sn. SuhAstraJ,

Yazınızı okuyup ondan sonra yorum yapmak daha doğru olacaktır. Ben de sizinle aynı servisi tercih ediyorum ama ben memnunum.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben henüz servise götürmedim
ancak bu başlık güzel olmuş burada servisleri tartışabiliriz
yazınızı bekliyoruz sn SuhAstraJ

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kavuklar yada surtaş izmirde iyi servsilerdir. kavukalrda burak surtaşta gültekin usta :)

1

1423

Bilgi Girilmemiş

bugun yetkili servise gittim karter muhafaza taktırdım.en sinir olduğum şey, aracımın yanına gitmeme izin vermiyorlar.yapılan işlem basitti ve sabır gösterebildim.15.000 bakımda mobil 1 yağ kullanılmasını istiyorum benim aldığım yağı kullanır mısınız? diye sorduğumda,kabul etmeyiz dediler.bizdeki mobil1 yağ kullanılır dediler.acaba hangi mobil1 ?bakım yaptıran arkadaşlara soruyorum,aracınızın yanında olabildiniz mi? ve dışarıdan yağ kabul ediyorlar mı? servisten servise kuralları değişebilir diye soruyorum.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1423 link' Alıntı:
bugun yetkili servise gittim karter muhafaza taktırdım.en sinir olduğum şey, aracımın yanına gitmeme izin vermiyorlar.yapılan işlem basitti ve sabır gösterebildim.15.000 bakımda mobil 1 yağ kullanılmasını istiyorum benim aldığım yağı kullanır mısınız? diye sorduğumda,kabul etmeyiz dediler.bizdeki mobil1 yağ kullanılır dediler.acaba hangi mobil1 ?bakım yaptıran arkadaşlara soruyorum,aracınızın yanında olabildiniz mi? ve dışarıdan yağ kabul ediyorlar mı? servisten servise kuralları değişebilir diye soruyorum.
kavuklarda aracın yanında beklemeye izin veriyorlar.  ama dılşarıdan bir ürüne izin verilip verilmediğini bilmiyourm

1

1423

Bilgi Girilmemiş

tabi kavuklar servisi izmirde.istanbulda aracımın yanında durmama izin veren servis bulamazsam galiba garantiyi yakıp özel servise geçeceğim.artık tak etti canıma.. madd

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

Ankarada mırın kırın ettiler ama dinlemedim bile indim aşşağıya.Ben tersleyip indim ama aslında sanırm biraz samimiyet gerekiyor. Benim birçok tanıdığım kendi aldığı yağı değiştirtiyor.Hatta abartıp hava filitresini bile değiştirttiren gördüm. (ankarada)

1

1423

Bilgi Girilmemiş

salih bey ankaradaki hangi opel peki? ben istanbulda okuyorum ancak ailem ankarada hatta arasıra ankaraya gelirim.garantimin iptal edilmesini istemiyorum.servis isteklerimi problem etmezse bakımını yaptırabilirim orada.bilgi verirseniz sevinirim.teşekkürler.

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

Benim tercih ettiğim servis opel-reis. Ankaraya gelirseniz servis için yardımcı olabilirim. Ordaki usta abilerle tanıştım, görüştüm . Büyük ihtimal bir sorun çıkarmazlar.