Severek aldım ama sıktı artık

thekinger1

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şuayip kardeş aynı sorunu ben yaşadım diyorum sana.maalesef buji kablosunun arızalı olup olmadığını anlayacak bir sistem yok.çünkü içinden ipek geçiyo.bir avometre takıpda sağlammı değilmi anlayamıyolar.bu yüzden elektrik arızalarında deneme yanılma olayı ile çözmekten başka çae kalmıyor.birde aklıma enjektörler geliyor.bi enjektör temizleyici kullansana biraz belki tıkanmalar falan olmuş olabilir malum ülkemizde satılan yakıtların durumu ortada.eğer tıkanmalar varsa bu anlattıklarını yapabilir düşük bi ihtimal ama olabilir.bide artık herkes kendi aracının ustası konumunda olmalı.çünkü ustaya gidiyosun anlatıyosun mal gibi yüzüne bakıyor.ben emin olana kadar gitmiyorum sonrada şu arızalı değiştirin demeyi tercih ediyorum.eğer anlaşılamayan bi sorun varsa kurcalama araç arıza burda diyene kadar gitsin.yoksa boşa harcama yaparsın ve sorunu çözemezsin.tam emin değilim kardeş birde yağa katılan borpower diye bi olay var forumda arattım biraz irdelenmiş ama kısa kalmış bunla ilgili bi konu açacam.sitelerden inceledim.faydalı bişey gibi.bide ondan koydur aracına istersen.ciddi masraf yapma şimdilik.

halcon_negro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.iremsilver.com
Arkadaşlar,bugün babam arabayı daha önce benim götürüpte ordaki bi servis temsilcisinin hiç test sürüşü yapmadan,tech e baglamadan bişey yok deyip,arıza yapınca getir dediği opel yetkili servisine götürdü.tabi bu durumu babama söyledim,benim zamanım yoktu,sen bi bugun gösteriver dedim.babam bugün gitmiş ve direk sorumlu en üst müdürle görüşmek istemiş.Hayırdır abi falan demişler,ya kardeşim istiyorum işte.Neyse gelmiş en yetkili kişi.Babam açmış azını yummuş gözünü.Demiş siz nasıl bi araba gelince dogru durust test yapmadan,arıza yapınca getir deyip gönderirsiniz.Sizin adınızı inanın görebildiğim herkeze söylicem demiş.Bu ne ilgisizlik.Aaa yetkili hayretler içerisinde kalmış.Neyse araba detaylı bi şekilde incelenmiş veeee evet arkadaşlar sorun ateşleme bobininden kaynaklanıyormuş.400 YTL ama babama bi önceki ilgisizliklerinden ötürü 150 ytl indirim yapmışlar.Bugun denedim arabayı Allah'a şükür bişey olmadı,iyi gibi.Dur bakalım bikaç gün bineyim neolacak.Yani daha önce gösterdiğim bosch car motoru acacaz silindir kurum temizleyecez falan demişti.Ya şu olaya bak ya.Opel yetkili serv demişki abi silindir kapak kurum olayı en son iş.İnşallah bidaha bişey olmaz da bende keyifli keyifli binerim astrama.

halcon_negro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.iremsilver.com
Ha bu arada servis yetkilisi babamdan benim oraya gidip daha önce arabayı arıza yapınca getir diyen kişiyi tespit etmemi ısrarla bi kaç kez istemiş.Ben de o kişiyi hatırlıyom ama söylesem mi söylemesem mi bilmiyom ki büyük ihtimal işine son verecekler

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ha bu arada servis yetkilisi babamdan benim oraya gidip daha önce arabayı arıza yapınca getir diyen kişiyi tespit etmemi ısrarla bi kaç kez istemiş.Ben de o kişiyi hatırlıyom ama söylesem mi söylemesem mi bilmiyom ki büyük ihtimal işine son verecekler

kardeş öncelikle sorunun çözülmesine çok sevindim inşallah bi daha yapmaz ayrıca devir zaten kötü işsizlik hat safhada boşver söyleme yazıktır o da hatasını anlamıştır zaten

halcon_negro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.iremsilver.com
inşallah anlamıştır da başkasının canını sıkmaz.YA düşünsene gerçekten büyük bi sorun var idi ise ve yolda Allah korusun bişi olsa.Yani sen arabayı nasıl geri gönderirsin hala kızıyorum ama neyse büyük ihtimal söylemicem bişi.

thekinger1

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence söyleme ama bi gittiğinde o kişiyide uyar.aldığı paranın hakkını versin seninde paranı çarçur etmesin.sorun dediğim gibi elektrik aksamından çıkmasına ve ucuza çözmene sevindim.tavsiyem buji kablolarınıda değiştir.2.sınıf ispanyol malı GM aldım ben geçen 65 ytl takımı.çok farkedevcektir emin ol.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bence söyleme ama bi gittiğinde o kişiyide uyar.aldığı paranın hakkını versin seninde paranı çarçur etmesin.sorun dediğim gibi elektrik aksamından çıkmasına ve ucuza çözmene sevindim.tavsiyem buji kablolarınıda değiştir.2.sınıf ispanyol malı GM aldım ben geçen 65 ytl takımı.çok farkedevcektir emin ol.
Bir çok araçta olduğu gibi, özellikle Opel'lerde buji kabloları arabanın can damarlarından biri. Uzun süre kullandığınız buji kablolarını çıkarıp yeni kaliteli bir kablo takarak deneyin, aradaki farkı göreceksiniz.