''SFI'' Sahipleri..

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cengiz bey aracınız hayırlı olsun çok iyi bi seçim yapmışsınız ve zor bir yol seçmişsiniz ama zevkiniz için olabilecek sıkıntı ve masrafları göze almanızı takdir ediyorum :D o cesareti bir gün ben de yakalicam bitane calibra turbo alıcam :D:D
güle güle binin :D

teşekkür ederim aslına bakarsanız calibralar o kadar da korkulacak araclar degıl
yalnız bu turbolar ıcın uygun bır yorum olmayabılır cok sorunlu araclarmıs bence gecıkmeden temız bır sfı bul ve al sonra da tadını cıkart trafıktekı farkını kullanınca goreceksın hem surus zevkı hem de gorsellık anlamında bana guven

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim aslına bakarsanız calibralar o kadar da korkulacak araclar degıl
yalnız bu turbolar ıcın uygun bır yorum olmayabılır cok sorunlu araclarmıs bence gecıkmeden temız bır sfı bul ve al sonra da tadını cıkart trafıktekı farkını kullanınca goreceksın hem surus zevkı hem de gorsellık anlamında bana guven

temiz sfi bulmak için biraz gecikilebilir dimi :D
kısmet bakalım 30-35 bin ytl verip yeni bişey almaktansa, öyle bişey almak daha çekici geliyor, artan paraylada bisürü bakım yapılabilir :D

ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
site.mynet.com
ecetec motorla arasında çok fark var neden derseniz aynı anda iki gsi im vardı biri ecotec biride hala bingiğim gsi parça kodları hiç bırbirini tutmuyor baska balatasından tutunda aklınıza gelecek diğer önemli parçalarıda aynı görüksede uyum sağlamıyor birbirine yani kısaca aralarında çok fark var aynı diyenlere katılmıyorum

csoft

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.csoftcomputer.com
Fikir sadece :)

Araç olayı biraz farklı kanımca örneğin 2004 Astram vardı Njoy, classic kasa oldukca beğenerek almış ve kullanmıştım ona sahip iken başka hiç bir araç ilgimi çekmiyordu, hasbel kader elden çıkarttık istemeye istemeye sonrasında ekonomi, ile alakalı olarak gücümüz 13.000 ytl ye kadar müsade etti, Vectra aldım arada fark var tabi ama fark Vectra nın 2000 motor oluşu daha bi güçlü lakin çok ciddi ayraçlar olmadığı kanısındayım iki aracın kıyasladınmı ikisinin birbirine üstünlükleri çıkıyor işte....

Amaa bu GSİ olayı veya Calibra tarzı araçları tamamen kişilerin tutkuları ile alakalı olduğu kanısındayım, Sivasa ziyaretimde Jocco nun aracına binmek nasip oldu bu an o hissi yaşayan biri 2007 model bir araçla Onurun aracını kıyasa bile girmez....

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
temiz sfi bulmak için biraz gecikilebilir dimi :D
kısmet bakalım 30-35 bin ytl verip yeni bişey almaktansa, öyle bişey almak daha çekici geliyor, artan paraylada bisürü bakım yapılabilir :D

cok haklısınız katılıyorum o paralara yenı ama sıradan bır otomobıl alınmaz bence. 8-10 ytl ye orta hallı bır calıbra 3-5 ytl de masraf sonra da keyıf :good:

JOCCO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Amaa bu GSİ olayı veya Calibra tarzı araçları tamamen kişilerin tutkuları ile alakalı olduğu kanısındayım, Sivasa ziyaretimde Jocco nun aracına binmek nasip oldu bu an o hissi yaşayan biri 2007 model bir araçla Onurun aracını kıyasa bile girmez....

:eek::eek: :eek: