''SFI'' Sahipleri..

s3f!k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
esefaycı geldi hanımmm:)
ya bi kaç sorum olacaktı benm.önümüzdeki ay içerisinde triger, egzos, buji değiştireceğim buji değişimini bosh süper4 olarak düşünüyorum ama ne dersiniz? bide bu arada kompresyon ölçümü yaptıracağım önceki msjlarda yazılmış ama egzosta oynama yok bnm ve orta susturucu bitik büyük ihtimal.bu şekil bi ölçümde ne çıkması gerekir ? çıkması gerekenden yüksek veya düşük olursa ne yaptırmam lazım?ayrıcaa egzostaki değişikliği nasıl yapsam iyi olur ? kat&orta susturucu iptali sorun olurmu?yada kat ve son susturucuya spor tip bişeyler bakıp orta sust.mu ipt edeyim?yada şöyle söyleyim ses beklentim fazla yok olursa 4000 devir üstü tok bi ses olabilir isyeğim daha çok motoru sıkmasın ses yapmasın.
otomatiğe aldım soruları ama idare edin :Dçok beklentim mi war çözemedim daha kendimi ama :D yorumlarınız önemli şu an için:help:

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
kendı tecrübemle diyebilirimki benım motordada hiç bir oynama yok geçen ay katı iptal ettim orta susturucuda koymadım direk düz boru ile son susturucuya gittim ses gayet güzel verdiği güçte güzel hiçbir sorunda yaşamadım ha azda olsa alt devirlerde bir yığılma olmuyo diil onuda üst devirde çok fazlası ile amorti ediyor;)

s3f!k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kendı tecrübemle diyebilirimki benım motordada hiç bir oynama yok geçen ay katı iptal ettim orta susturucuda koymadım direk düz boru ile son susturucuya gittim ses gayet güzel verdiği güçte güzel hiçbir sorunda yaşamadım ha azda olsa alt devirlerde bir yığılma olmuyo diil onuda üst devirde çok fazlası ile amorti ediyor;)
erman abi senin tecrübeler biraz fazlaca gürültülü geldi:D bana o konu içinde sormuştum ozaman. babamda war arada sadece ben olsam headersle gezerim sorun değilde:Ddaha sessiz tecrübeler makbule geçer :)

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yav beyler eklemeyin şöyle güzel fotolar.canım kalıyor.güzelim arabamı sattırıp zorla sfi aldıracaksınız bana:D

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
gürültümü fenaa fenaa :) o zaman spor bır orta susturucu tak işin hallolur sesınde orta şeker bişey olur

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bıraz bende oynadım su an gurltuluu calıyor orta susturuucu oldugu halde ama 58 mm boru koyucam bakalım ne olucak :D