''SFI'' Sahipleri..

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben standart BOSAL Egzost um ile gayet mutluyum :]
yok boruymuş yok bilmemneymiş... :D

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oldu olacak yaptırmadan önce ve sonra dyno ya girde iş üst devirlerde uçuyoruz alt devirler zayıfladı polemiğine dökülmesin

ben bugune kadar kımseyle polıme gırmedım sunu yaptım soyle oldu boyle oldu dıye ne olduysa ben onu yazar onu soylerım anladınmı benı .....

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
osman bende orjınal
yokkı bıraz sıkıstırma olması lazım ve benım ara borular sana olmaz :D ve nıkalaj boru benımkıler :D

s3f!k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben standart BOSAL Egzost um ile gayet mutluyum :]
yok boruymuş yok bilmemneymiş... :D

ilk aldığımız zaman egzostan çıkan sesi hala kulaklarımda.turbo havası veriyordu icat 3k 5k devir arasında güzel bi sesti işte.bütün kararsızlığımda bu sebeptendi aslında.bakalım artık..

peki kompresyon ve buji konusunda bilgisi görüşü olan warmı acaba?:confused:

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazın ortasında ngıltereye gıdıcem bakalım neler yapıyorlar neler kullanıyorlar gorucegız kısmetse o zman orda gorduklerımı sızlerle paylasıcam kısmet olursa :D

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
melii sen girmesende polemiğe sokmak isterler merak etme sen ;) ispat edince ık mık edip susarlar keyfini sür cisiay ın isteyen inanır isteyen inanmaz :)

miynat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
melii sen girmesende polemiğe sokmak isterler merak etme sen ;) ispat edince ık mık edip susarlar keyfini sür cisiay ın isteyen inanır isteyen inanmaz :)

rahatladın mı?

neyi ispat ettiğini sanıyorsun sen 161 hp, 228 nm torku mu? Mehmet Gazihan'ın dyno ya gir parasını ben vericem. ama sonucu yapıştır buraya hep beraber susalım boşuna polemiğede girmeyelim

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
rahatladın mı?

neyi ispat ettiğini sanıyorsun sen 161 hp, 228 nm torku mu? Mehmet Gazihan'ın dyno ya gir parasını ben vericem. ama sonucu yapıştır buraya hep beraber susalım boşuna polemiğede girmeyelim

ben aldığım değerleri ve yaptığım işlemleri paylaştım amacım ispatta değil yaptık tecrübe ettik paylaştık ;) nie bu kadar içerlediğinizi anlamadım şahsen :eek:ha birde polemik sevmem biliyorsam konuşurum bilmiyorsamda öğrenirim ve susarım

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bır sey demıyourm ben kendımı bılırım kendımı tanırım ben neysem oyum ne yaptıysam soylerım sonucuda budur dıye burdada paylasırım benım bır ıspata gerek duymuyorum madem cok ıyı bılıyorlar yapsınlar ben bıldıgımı yaparım .. saygılar