şikayet!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim araba sabahları zor çalışıyor bunu ankaradaki bütün üyeler bilir en sonunda servise sabahtan gitmeye karar verdim.Çünkü bişey yok diye gönderiyolar.Araba ilk çalıştığında zor çalıştığı için (tır tır tır) genellikle 20 saniye filan böle titriyo sonra çalışıyor onun için gece arabayı orda bırakıp sabah gözümün önünde baksınlar diye sabahtan servisteydim.Eğer gitmezsek araba normal çalışıyo diyip gönderdiler.Tabi ben başında bekleyince arabanın zor çalıştığını bakan şahıs bu sefer tespit etti.!!!!!Ve FPR ye başvuruldu denildi.FPR:Yani Opelin avrupadaki merkezinden bilgi bekliyolarmış.Olaydan 3 gün sonra yetkilileri aradım.
BEN:SELAM abi
YETKİLİ:ALEYKÜM SELAM
BEN:Abi benim bi araba vardı 2005 model astra hatırlarsan sabahaları zor çalışıyodu
YETKİLİ:Evet hatırladım.
BEN:Evet abi ona FRP yazmıştınızda cevap geldimi diye bi arayım dedim.
YETKİLİ:Henüz bi cevap gelmedi.
BEN:Hmmm peki abi ne zaman tahminen haber gelir.
YETKİLİ:O işler pek belli olmuyor.
BEN:Nası yani:help: :help:
YETKİLİ:Yani 1 günde de cevap gelebilir 1 yılda da
BEN::confused: :confused: :confused: :confused:

Şimdi ben soruyorum ben bu durumu şikayet edebileceğim yetki ve mercekler var mı? Nasıl diyim şöyle harbiden bi cevap gelebilecek site ve ya bi kuruluş.Çünkü anladım ki bu böyle olmayacak.Şimdiden teşekkürler Saygılar

PoWeR_CaR_AsTrA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
exilegs' Alıntı:
Arkadaşlar benim araba sabahları zor çalışıyor bunu ankaradaki bütün üyeler bilir en sonunda servise sabahtan gitmeye karar verdim.Çünkü bişey yok diye gönderiyolar.Araba ilk çalıştığında zor çalıştığı için (tır tır tır) genellikle 20 saniye filan böle titriyo sonra çalışıyor onun için gece arabayı orda bırakıp sabah gözümün önünde baksınlar diye sabahtan servisteydim.Eğer gitmezsek araba normal çalışıyo diyip gönderdiler.Tabi ben başında bekleyince arabanın zor çalıştığını bakan şahıs bu sefer tespit etti.!!!!!Ve FPR ye başvuruldu denildi.FPR:Yani Opelin avrupadaki merkezinden bilgi bekliyolarmış.Olaydan 3 gün sonra yetkilileri aradım.
BEN:SELAM abi
YETKİLİ:ALEYKÜM SELAM
BEN:Abi benim bi araba vardı 2005 model astra hatırlarsan sabahaları zor çalışıyodu
YETKİLİ:Evet hatırladım.
BEN:Evet abi ona FRP yazmıştınızda cevap geldimi diye bi arayım dedim.
YETKİLİ:Henüz bi cevap gelmedi.
BEN:Hmmm peki abi ne zaman tahminen haber gelir.
YETKİLİ:O işler pek belli olmuyor.
BEN:Nası yani:help: :help:
YETKİLİ:Yani 1 günde de cevap gelebilir 1 yılda da
BEN::confused: :confused: :confused: :confused:

Şimdi ben soruyorum ben bu durumu şikayet edebileceğim yetki ve mercekler var mı? Nasıl diyim şöyle harbiden bi cevap gelebilecek site ve ya bi kuruluş.Çünkü anladım ki bu böyle olmayacak.Şimdiden teşekkürler Saygılar

aynı sorun bendede her cdtı astra cıdada var.Bu gibi şeylerle adamı oyalıyolar ben daha bugüne kadar bu kışın zor çalışma olayını halleden astra cdtı cı görmedim:mad: :mad: :mad:

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya harbıden moralını bozmak ıstemıyorum yanlıs anlama ama bu ne boyle yaa mılyarları bayınarak aldıgın araba calısmıyor daha bu nekı hava -25 bıle degıl valla sonuna kadar hakkını ara dostum bıraz ugasırsın ancak amacına ınsallah ulasırsın

meh33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Türkiye ile görüsmenizde fayda olacaktir...

mali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boş yere servislerde günü geçirme, direk opel türkiye distiribütörüne git. yada tüketici hakları derneğine başvur.

ORDUdrift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: dostum sen nereye basvurcaksan adres ver bize mail yamuruna tutalımm hakkımızı arayalım bu nedir ya arabayı al ver 35 40 milyar sonra bakma bunasıl iş ya !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah sabır versin size acaba 1.7 CDTİ ıda mı böyle yoksa 1.3 lermi sadece insan seviyo opel i opel alayım başkası olmasın diyo ama böyle yapıyolar insanı soğutuyorlar opel den

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...