Silecek önerisi

m.emin.k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi günler aracım için silecek almayı düşünüyorum ama ses çıkarmayan bir tür olsun fiyatı da makul olsun istiyorum. Kullanıp tavsiye ettiğiniz silecek var mıdır? Teşekkür ederim

ege621

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Genelde bosch ya da orjinal GM silecek tavsiye ediyorlar. Fakat kaliteli silecek kullanmasına rağmen sesten şikayetçi olan çok tanıdıklarım var.

• Beğen
Tepkiler: m.emin.k

semihmaltepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben aerotwin aldım ilk zamanlar çok güzel sessiz siliyordu sonradan sağ taraf ses yapmaya başladı tek aeroeco aldım o da başlarda iyiydi ama sonradan yine hem güzel silmemeye hem de ses yapmaya başladı bundan sonra çok para vermeme kararı aldım sileceklere inwells siparişi verdim bugün kullanınca yorum yaparım tekrardan

EML-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

m.emin.k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben aerotwin aldım ilk zamanlar çok güzel sessiz siliyordu sonradan sağ taraf ses yapmaya başladı tek aeroeco aldım o da başlarda iyiydi ama sonradan yine hem güzel silmemeye hem de ses yapmaya başladı bundan sonra çok para vermeme kararı aldım sileceklere inwells siparişi verdim bugün kullanınca yorum yaparım tekrardan

Muhtemelen ilerleyen zamanda o da ses yapacak ama cevabınızı beklerim. Peki sadece silecek lastiğini değiştirsek nasıl olur

mrtklc

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bosch Aerotwin tavsiye ederim ben 2,5 Yıldır kullanıyorum garaj arabası herhangi bir olumsuz yanını görmedim, ses konusunda da illaki zamanla ses olur sonuçta soğukta ve sıcakta her iki türlüde bozulan bir yapıya sahip.Bana ilk alırken GM 'yi de önerdiler fakat ben Bosch almayı tercih ettim değişiklik olması açısından

kadsamuy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç uğraşma arkadaşım bir kere al orjinal al paranla rezil olma
ben silecekten çok çektim cayır cayır ötüyor
zaten 3 tane aldığın ucuz bir orjinal parası ediyor

semihmaltepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün geldi hemen siparişim öncelikle ona şaşkınım :D taktım hemen yağan karın altında denedim güzel siliyor ama tabi biraz daha kullanınca yorum yapmam daha iyi olur sanırım

• Beğen
Tepkiler: akif1984

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Gm tavsiye ederdim