Silecek suyu motoru

djkelaj

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
san, eger zaman zaman basıp zaman zaman basmıyorsa (mesela depo yarıya inince), gecen bi durum farkettim , surekli cubuga basınca ANIRAN motor ve gelmeyen su varken, kesik kesik cubuga bastıgımda inanılmaz şekilde pompa su basmaya basladı, ama depo dolu oldugunda sureklide bassam kesiklide bassam
su basarken, depoda su yarılanınca felan surekli basmada hic su basmıyor.:rakir:

san

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün ankarada özel servise götürdüm..
pompanın ve su haznesinin içi felaket şekilde yosunlaşmış. yosun motoru ve gözenekleri tıkamış. su haznesini ve motoru temizlediler. hava ile kanalları açtılar.
marketlerde satılan antifrizli cam suyu veya camsil koyuyordum. çok sıkta suyu kullanırım.
usta 10 litrelik sulardan alıp koyduysan olabilir onlar genellikle bozuk oluyor dedi.
ne kadar temizlenirse temizlensin bir kere yosunlanan yer yine yosunlanabilir sizce bunu engellemek için hazneye ne koysam...deterjan,kimyasal vs ancak boyaya zarar vermeyecek...

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun sevindim...
bu yaşıma geldim yosun tutması ilk defa duyuyorum yahu bu ülkede cam sileceğini lağım sularından mı yapıyprlar azıcık mavi renk boya :maden:
tevekkeli soğuğu görünce donuyorlar...onun için alman markasından başkasını kullanmam....

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ethanol yosun tutmaz...
gerçekte o ucuza satılanlar kaliteli mal olsa 0 derecede bile donmaz...kaldı ki üzerlerinde şu kadara şu kadar -25 derece felan yazıyor bu forumda oda başa geldi silecek suyu pompası yakan oldu su donmasından...

djkelaj

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ethanol yosun tutmaz...!!!!!!!!! bazıları cesme suyu koyuyor hatta bahce hortumundan
dolduran gördüm, bu durumda orada cicek acmadıgına dua etsinler

pritt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende de aynı problem var. pasta cila yaptırdım daha sonra su gözleri tıkanmış iğne ile açtım ama şimdi cama su atmak istediğimde ilk 1-2 saniye çok basınçsız atıyo o zamana kadar da silecekler 2-3 defa kuru camı siliyo. ne yapmak lazım aceba?

Sefa2318

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konuyu hortlatalim, gecenlerde hava eksi(-) ye dustu ve depoda'ki su dondu sanirim ondan sonra calismamaya basladi hava suan +10 derece civari yinede calismiyor ayrica far yikma unutesinin'ki calisiyor ama, ses de gelmiyor motorundan, sorun ne olabilir?