sileceklerden gelen sesler

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ses kalite bozulmasının işaretidir, valeo tercih edin, memnun kalacaksınız :)

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en son servis degistirmisti ikisene olacak martta ne taktilar bilmiyorum ama sormadan degistirdiler vede bayagi pagliydi bu arada bendeki araba her ikisenede servise giriyo 03-2005 1.7 cdti 2005 ortasindan sonra sende bir servisi var

maliyeci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hamuru eskiyince gevreyipte ses yapıyor diye bililyorum

sarsugh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
silecekleri yeni de alsanız kısa süre sonra gacırdama oluyor bunun için yapmamız gereken su itici kullanmak böylece yüzey kayganlaşıyor ve silecekte tam performans çaışıyor

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben daha 3 ay önce değiştirdim benimkilerdende geliyor. bosh markaydı galiba aldıklarım :(

ben sesin sebebini buldum. bugun arabayı yıkarken farkettim. ön camda, kaputta, tavanda ve ön yan camlarda yapışkan bişeyler vardı. zaten silmek için silecekleri kaldırdığımda silecekler cama yapışmıştı biraz zorlayınca anca ayrıldılar camdan. temizledim ve ses kesildi :D

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben geçen sene yetkili servisten orjinal almıştım. Bu sene 1-2 kere kullandım 5 dk normal çalışıyor 5 dk sonra zorlanıyor gibi sanki takıla takıla gidiyor ara ara.

Kim bilir belkide silecek motorunda bişey vardır ama bana lastikten gibi geliyor bütün yaz güneşin alnında sertleşmiştir.

hasansenol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
silecekleri yeni de alsanız kısa süre sonra gacırdama oluyor bunun için yapmamız gereken su itici kullanmak böylece yüzey kayganlaşıyor ve silecekte tam performans çaışıyor
ben onu denedım bu seferde silecek zıplaya zıplaya gidiyor bu seferde ses yapıyor.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Camın yüzeyi yağlı gibi oluyor, renk değişimi filan oluyor, o da uyuz ediyor insanı

sarsugh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anlaşıldı o zaman camınızı güzelce temizleyip silecekleri yenilemek