şimdi de derisel durumlar

acar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar selam, yine fantazilere dalıp arabanın koltuk döşemelerini ve kapı döşemelerini deri kaplatmak nasıl olur diye düşünmeye başladım...
Araç Corsa-C dizel...

Gördüğüm kadarıyla dana derisi, bufalo derisi, suni deri... vb. çeşitler karşıma çıkmaya başladı ve tabiki çeşit çeşit fiyatlar da peşi sıra intikal halinde doğal olarak :)

Sizlerin bildiğiniz, duyduğunuz ya da paylaşmakta fayda gördüğünüz deri döşeme bilgileri var ise şimdiden can-ı gönülden dinlemeye hazır ve nazırım...

Şu anda daha düşünme aşamasında olmamla birlikte bir ihtimal yaza doğru fiiliyata da geçirme durumum olabilir... Bu durum tamaaamen duygusal sebeblerden tabi ki :)

Şimdiden teşekkürlerimi sunarım...

Yaşasın opel kardeşliği.

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Bi ara ben düşünmüştüm aracıma yaptırmayı ama 1.350 papeli duyunca vazcaydım ...

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece duyduklarımı söylüyorum ne kadar doğru ne kadar gerçek bilemem sonradan yapılan deri bildiğimiz deri gibi kokuyormuş tabi kalitesine göre değişir ama hiç bi döşemeci arabanın orjinal deri koltuklarının derisini tutturamıyormuş diye duydum ne kadar yapsalarda bi koku oluyormuş görünüş olarak aslında güzel bişey deri döşeme lakin kışın buz gibi yazın ateş gibi bi koltuğa oturmak ne kadar hoştur orasını bilemem tabi

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de sormustum :D :D KIRMIZI:D :D deriyi 2 milyar istediler (sıgır)

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bendede vardi ayni istek ama waz gectim sende gel waz gec

acar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bi hata edip abuk sabuk düşüncelere dalmıştım ama sayenizde gerçekleri gördüm :D
İşin aslı yazın kurak ve sıcak, kışın da soğuk olayını ve bir de koku durumlarını hiç düşünmemiştim, şu an itibari ile vaz geçmiş bulunuyorum :D

En iyisi -hazır kurban da yaklaşıyor- deriyi tuzlayıp, kurutup arka koltuklara atmak olacak, hem havası da olur, şark köşesi misali...

Paylaşımlarınız için teşekkürler arkadaşlar...

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu kadar sokağa atılacak paranız var ise gelin onları iiilikle değerlendirip bi yardımlaşma merkezi kuralım ne derisi yapmayın.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya birde düşünsene, çiçek gibi deri kaplattıgın koltuğu yanlışlıkla yaktın( sigara) yada deldin, (herhangi bir sivri alet, eşya ) yada çocuklar istemeden zarar verdi?? o zaman için nasıl cızzz edecek. Normal döşeme iyidir, belki kaliteli bir kılıf düşünülebilir...