Şimdi de son susturucu için öneri

Barthes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaşlar polislerle papaz olmadan tok bir ses elde etmek için nasıl bir egzos almalıyım yada son susturucu mu demeliydim? Fikirler abartılı olmassa sevinirim çünkü arabayı arada bir eşim kullanıyor :eek:

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Barthes' Alıntı:
Evet arkadaşlar polislerle papaz olmadan tok bir ses elde etmek için nasıl bir egzos almalıyım yada son susturucu mu demeliydim? Fikirler abartılı olmassa sevinirim çünkü arabayı arada bir eşim kullanıyor :eek:
yenge hanım kullanıyorsa taktırma bence.. karar senın

hkasap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar dizele son susturucu nasıl oluo... onden traktor sesı gıbı motor arkadan paaauwww pauuuwww ses... canlı bı ornek goremedım yoksa bıara ben de nıyetlıydım...

maverick35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kanka sen nıyetı bozdun ıyıce:):):):):):):):)

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Taaa Manifoldun başından 8mm lik krom boruyla tut getir arka tamponun arkasına elyaf ince bir son susturucu ile alabileceğin en iyi sesi duyarsın..Yada kat ı iptal etmeden bir T çıkarsın eksozcu, Kat dan önce..Oraya bir kelebek taktır..teli çekince böğürsün araba..(:)

pre_lude

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vanalı diosun :D ben hic ısınamadım o olaya
bende son susturucu kat iptali var cok tok bi ses eskiden komple boru varda ozamn cok zırlıodu yenge kullanamaz o sekilde sadece son susturucu tak gitsin ama benzinli benimki... dizelde ses alınmaz die duydum bence az olsa cıkar bişiler :D

Barthes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mehmet Gazihan' Alıntı:
Taaa Manifoldun başından 8mm lik krom boruyla tut getir arka tamponun arkasına elyaf ince bir son susturucu ile alabileceğin en iyi sesi duyarsın..Yada kat ı iptal etmeden bir T çıkarsın eksozcu, Kat dan önce..Oraya bir kelebek taktır..teli çekince böğürsün araba..(:)

Mehmet usta burası Aksaray yani taşra, dediğin işçiliği burda yapamazlar hatta anlamazlar, bu yüzden sen bana burada yaptırabilceğim pratik bişeyden bahset.

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Barthes' Alıntı:
bencede yenge kullanıyorsa taktırma modlu bi arabayı kullanan bayan gördüklerinde cıvıtan çok şöför var ne yazık kii