Sinek Vızıltısı....

COSMO.55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vallaha o da ayrı bir dert Ben ön sağ tarafta oturuyorum hız 130-140 oluyor yani rüzgar bayaaa hızlanıyor vızıltı başlıyor geçenlerde fark ettim camı açtım ses benim kulağıma daha yakın geldi yani ses sanki sağ fitillerden kapıdan sağ dikiz aynası civarındanmış gibi hissettim.
bahsedilen sıkıntıyı önceki aracım olan era'da yaşadım,servise gittim rüzgarın ters esmesine bağlı ses dediler.doğruda çıktı her zaman yapmadı o vızıltıyı,birde era'nın aynaları fil kulağı gibi büyk.

Realist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kusura bakmayın ufak bi sıkıntıdan dolayı giremiyordum Rüzgara göre değil ya öyle olsa Astra G si olan herkes yaşar.Bir üye vardı anteni çıkartmış ıslık sesi gibi geliyormuş onunda birde anteni çıkartacam antenın bağlantı noktasındaki plastikte de yırtılma var birde öyle deneyeyim bakalım inşallah çözülür Teşekkür ederim ilgiden dolayı...

vecba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benzer bir ses bende de vardı. teybin etrafında olan çıtadan geliyor ses...teybin kenarından çıtaya bastırınca veya yol bilgisayarı ekranının üstünden bastırınca ses kesiliyor. Ben konsolu söküm için kendinden yapışkanlı ince bir süngerle kapladım ve ses kesildi. yüksek hız ve bozuk asfaltta ses yapardı bende ama bu şekilde sesi engelledim..Belki sizde de sorun aynıdır..