sıralı lpg

Vectra92

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
omers38' Alıntı:
arkadaşlar arabama sıralı lpg taktıracam birde sizin fikrinizi alayım dedim arabamda normal lpg sistemi var bunu sıraliyıa sönüştürmel istiyorum ne dersiniz faydası olurmu

bende de normal sistem var.kesinlikle fark etmeyecektir.belki performans açısından bişeyler değişebilir ama deymez o kadar paraya.yakıt açısından fark etmeyeceğini lpg takan servis söyledi(çok az bir miktar fark edebilir belki))))

halilertekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
tr.netlog.com
taktır abi

olcay54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 vectra 1,6 ve landi renzo lpg sistemi

arkadaşlar 2000 model vectrama landi renzo marka sıralı tip lpg dönüşüm sistemi taktıracağım fiyatı 1800 ytl civarında landi renzo ve vectra nın uyumluluğu hakkında bilgisi olan varsa görüşlerinizi bekliyorum saygılar

olcay54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o ne ya?

taktır BRC, heryerde servisi var,+ uyumlu

landi renzo iyi değil midir sizde lpg sistemi var mı hangi marka ?
herkez farklı bişey söylüyor arkadaşlar kafam çok karıştı valla

METSEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıralı sistem de 1 numara tartışmasız LANDİ RENZO.farkı sizde görün
tüm markaların çalışma sistemleri aynıdır.hatta kullandıkları malzemeler ve programlarıda aynıdır.dolayısıyle ister lavato ister brc ister zavoli ister tartarini vs... ne taktırırsanız taktırın sonuç fazla değişmeyecektir.çünki biraz öncede söylediğim gibi aynı malzemeleri kullanıyorlar farkları etiketleri.tüm markalar genel olarak 2 tip enjektör kullanır bunlar matrix vede valtek tip enjektördür.matrix enjektör sigara paketi ebatında bir bütün halindedir.valtek tipler ise 4 ayrı bobin görüntüsündedir.her iki tipin de hızı benzin enjektörüne göre düşüktür.benzin enjektör hızının %60ı kadardır.5000 devirden sonra ise hıza yetişemediği için sürekli açık kalır dolayısıyla motora ihtiyaçtan daha fazla miktarda lpg gönderilmiş olur. buda hemö performans hemde tasarruf kaybına neden olur.
******ancak LANDİ RENZO 8000 DEVRE KADAR DAHİ BENZİN ENJEKTÖR HIZINA YETİŞEBİLEN BOSCH MARKA ENJEKTÖR KULLANMAKTADIR VE BU ENJEKTÖTÖRÜN KULLANIM HAKKIDA SADECE LANDİ RENZOYA AİTTİR.DOLAYISIYLE EMSALLERİNE GÖRE ÇOK DAHA ÜSTÜN BİR PERFORMANS VEDE TASARRUF SAĞLAMAKTADIR.AYRICA PROGRAMSAL OLARAKTA DİĞER MARKALARA NAZARAN BİR ÇOK ÜSTÜNLÜKLERİ VARDIR.ÖRNEĞİN ARIZA TESBİT GİBİ.BİR SORUN OLDUĞUNDA SORUNU ARAMAYA GEREK YOK BİLGİSAYARDA SORUNUN NERDE OLDUĞUNU VEDE NEDEN KAYNAKLANDIĞINI GÖREBİLİRSİNİZ.

benim bilgim yok "Alıntı"

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama benim bilgim var :) :)

Ben Israrla BRC diyorum. daha iyisi dersen Prins taktırılabiir. Ama BRC heryerde var, servis ağı yaygın yani

sıralı sistem de 1 numara tartışmasız LANDİ RENZO.farkı sizde görün
tüm markaların çalışma sistemleri aynıdır.hatta kullandıkları malzemeler ve programlarıda aynıdır.dolayısıyle ister lavato ister brc ister zavoli ister tartarini vs... ne taktırırsanız taktırın sonuç fazla değişmeyecektir.çünki biraz öncede söylediğim gibi aynı malzemeleri kullanıyorlar farkları etiketleri.tüm markalar genel olarak 2 tip enjektör kullanır bunlar matrix vede valtek tip enjektördür.matrix enjektör sigara paketi ebatında bir bütün halindedir.valtek tipler ise 4 ayrı bobin görüntüsündedir.her iki tipin de hızı benzin enjektörüne göre düşüktür.benzin enjektör hızının %60ı kadardır.5000 devirden sonra ise hıza yetişemediği için sürekli açık kalır dolayısıyla motora ihtiyaçtan daha fazla miktarda lpg gönderilmiş olur. buda hemö performans hemde tasarruf kaybına neden olur.
******ancak LANDİ RENZO 8000 DEVRE KADAR DAHİ BENZİN ENJEKTÖR HIZINA YETİŞEBİLEN BOSCH MARKA ENJEKTÖR KULLANMAKTADIR VE BU ENJEKTÖTÖRÜN KULLANIM HAKKIDA SADECE LANDİ RENZOYA AİTTİR.DOLAYISIYLE EMSALLERİNE GÖRE ÇOK DAHA ÜSTÜN BİR PERFORMANS VEDE TASARRUF SAĞLAMAKTADIR.AYRICA PROGRAMSAL OLARAKTA DİĞER MARKALARA NAZARAN BİR ÇOK ÜSTÜNLÜKLERİ VARDIR.ÖRNEĞİN ARIZA TESBİT GİBİ.BİR SORUN OLDUĞUNDA SORUNU ARAMAYA GEREK YOK BİLGİSAYARDA SORUNUN NERDE OLDUĞUNU VEDE NEDEN KAYNAKLANDIĞINI GÖREBİLİRSİNİZ.

benim bilgim yok "Alıntı"

METSEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben lpg taktırmadım, aslında lpg kullansam onkere parasını çıkartmıştım zaman zaman düşündüm bende ençok BRC ismini duydum.