Sis Farı hakkında yardım.

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
M@honi' Alıntı:
abi sakın arka sis farına filan bağlatma çıkmacıdan filan temin et malzemeleri opel den iyi anlayan bi ustaya yada yetkili servise montajını yaptır orjinal güzel bişey olsun uzunları ve arka sis farlarını yakıp gezenlerin kulaklarını çok çınlatıyorum direkman insanları rahatsız ediyorlar arkada bulunan sis farının ampülü diğer ampullerden daha parlak yanıyo buda arkadan gelen sürücüleri çok rahatsız ediyor

evet abi haklısın. birde çerçeveden kastınız ne ya ben anlamadım nasılçerçeve?

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buraki' Alıntı:
evet abi haklısın. birde çerçeveden kastınız ne ya ben anlamadım nasılçerçeve?

tomponun üzerinde tam olarak normal farların altına gelen siyah parçalar var ızgara şeklinde onlardan bahsediyorlar

iosono

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mustafagokay' Alıntı:
çerçeveyi nasıl buldun ?

Servislerin sis fiyatı daha öncedende konuşulmuştu, BALKAN da bana 3-5 ay önce 700 küsür fiyat söylemişti... o sebeple doğrudur.

bu sis farını arkadaşın corsa'sına taktırıcaz.bende de corsa var.gsi ızgarı taktırdım.çıkan ızgara parçayıda arkadaşa vermiştim.o şekilde elimizde var yani.

Bugün biraz eskişehir sanayi sinde baktık ama bulamadık.yarın biraz daha araştırıcaz.Eskişehirde bildiğiniz bi yer varsa paylaşırsanız sevinirim.

konuya yazan arkadaşlara tek tek teşekkürler...

ugurcan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende taktırmayı dusunuyorum ama bnm arabının garantısı bıtmedı daha ondan dısarda taktıramıyorum.ızmırde ıkı ayrı YETKILI servıse sordum bırı 1mılyar dedı dıerı 300-400 arasında bısey tutar dedı farka bakarmısınız ya bıde ıkıse yetkılı servıs yanı..

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Siz Neden Bahsediyorsunuz Ya Corsa Sis Fari 1milyar Hi?ben 1ay önce Yeni Civicime Serviste Sis Fari Taktirdim 650ytl Kiti Ile Beraber Sinyal Koluda Deişti Ayrica

ugurcan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben demıyorum walla servıs dedı o fıyatı bana :) bana kızma hıc yanı :)
gene baska bı yetkılı servıs 300-400arası cıkar dedı farkı soyluyorum zaten bende

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
farlar 120*2,anahtar 90 ytl,ampuller 20 ytl,çerçerve 50 ytl, 80 ytl işçilik,=480,kablo falan da lazım olursa ortalama 500 ytl servis yapar bu işi.

demon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne 1000 liramı üstüne biraz daha koysan modeli yükseltirsin zaten:)

uurmanigidi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
M@honi' Alıntı:
abi sakın arka sis farına filan bağlatma çıkmacıdan filan temin et malzemeleri opel den iyi anlayan bi ustaya yada yetkili servise montajını yaptır orjinal güzel bişey olsun uzunları ve arka sis farlarını yakıp gezenlerin kulaklarını çok çınlatıyorum direkman insanları rahatsız ediyorlar arkada bulunan sis farının ampülü diğer ampullerden daha parlak yanıyo buda arkadan gelen sürücüleri çok rahatsız ediyor
cok haklısınn kardeşş bende arka sisi cok hava bozuk olunca acıoommm bende cokk kulak cınnattım hele cift taraflı sis olunca 2 kere cınlattım :D:D

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sordum expor olanları için net olmamakla beraber işçilik dahil 150 ytl gibi
çerceve mevcut