siyah araçta kaputa karbon kaplama

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siyah aracın üzerine karbon folyo kaplaması nasıl durur acaba:S golfe böle bi uygulama düşünüyorum ne dersiniz.herhangi bir örnek gösterebilecek olan var mı teşekkürler.açık renk araçta tavanda siyah folyo ve gri araçta kaplama karbon kaplama gördükten sonra kanıma girdi bi anda:Dfiyat olarak aşağı yukarı kaça mal olur böyle bir uygulama(merttuning'de 70 ytl yazıyor ama emin olamadım:confused:)...

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cuma günü bu işi yerinde araştırayım en iyisi.tampon farlar falan orjinal o halde nasıl duracak emin değilim.güzele benziyor:S

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim eski aracımda vardı, aşağıdaki gibi oluyor. 70 YTL olan JSV'nin folyosunu hiç tavsiye etmem. Malzeme çok kötü, canımız çıkmıştı yapana kadar. foliatec'in malzemesi epey iyi ama hem çok pahalı hem de bulması zor. Maslak Yıldız Tuning ya da Tuning Garage'da yaptırabilirsin. 250-300 YTL falan tutar kaliteli malzeme kullanılırsa.

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bana hiç güzel gelmiyor bu uygulamalar, sanki çıkmacıdan başka kaput almış takmış izlenimi veriyor... renk farkı olduğundan dolayı..

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
erman abi sağolasın fotolar için gerçekten güzel görünüyor.kafamda fikir oluşmaya başladı.fena durmayacak gibi...

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
peki bu karbon kaplama sökülmek istenirse boyaya herhangi bir zararı olmuyormu bunu çok merak ediyorum. yazın bi 206 görmüştüm kaputu mat siyah kaplı ancak hem yırtılmalar olmuş hem kabarmalar hemde o kaputta soyulan alttan çıkan boyanın rengi solmuş acaip bir hal almıştı yani kaputun tekrar boyanması gerekliydi benim gördüğümde bütün araçlar böylemi oluyor kaplama yapılınca peki ?

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaliteli malzeme seçilip adam gibi bir yerde yapılıp adam gibi bir yerde sökülürse çok problem olmaz. Yapılırken kullanıldığı gibi sökülürken de fön kullanılıp tutkal yumuşatılmalı. Söküldükten sonra boya gerekmez ama tutkalın bıraktığı matlığı gidermek için pasta gerekir.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
açıkcası ben siyah araca böyle bir uygulama yapmazdım. sonuçta sadece matlık verecek görüntü farkı burada olacak. fazla bir görsellik katacağını sanmam siyah renkli bir araca.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
geçen opal da gördüm şeffaf kaplama yapıyorlardı belli bile oluyor