siyah vectra c den sonbahar rüzgarı

06_GR_013

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birkaç ay önce çektiğim fotoları koymak yeni nasip oldu.aracım 2004 vectra c 1.6 comfort,,donanım olarak comfort özelliklerine ek olarak çift bölgeli otomatik klima ve sunroof mevcut....benim yaptığım bir iki ufak değişik ise şöle,,,,, amerikan aynalı en koyu ton cam filmleri,,,,,kırmızı fren kaliperleri,,,,,,raid max flow filitre kiti,,,,,,,ve şu anda üstünde 205-55-16 goodyear kış lastiklerim takılı(orijinal ebat 215-55-16 bridstone turanza)
bunlarda resimlerim;

Host Images with PicTiger
Photos Gallery - PicTiger

06_GR_013

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
upload yaptığım sitede sorun olmasından dolayı şu anda resimler görünemiyor.aynı zamanda öyle şanslıyımki images.us sitesinde de problem var oda açılmıyo şu an,,, ordan tekrar yükleyip eklicem resimleri kusura bakmayın

06_GR_013

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler yusuf,,,,,,,,,,,hallettim sonunda sorunumu başka bi siteden yükleyerek.......................

yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş maşallah araban çok güzel. bu cam filimleri aynalı olan filmlerden mi oluyor bende yaptırmak istiyorumda

levoli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah kaza bela vermesin iyi günlerde kullan 06_GR_013 kardesim. bendede corsa gls 1,4 16v var bide açık hava filtresi tabiki.. ben sana arabandaki air intake (hava filtresinin kapalı hali) sistemi sanırım kendin yaptırmışsın nerde yapıldı maliyeti nedir onu soracaktım bende ankara da yasıyorum bilgi verirsen sevinirim (gerçi resimlerde proshop personeli çalışıyo ama, benim filtrede proshop da yapılmış ben ikinci el aldım..)

06_GR_013

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yusuf' Alıntı:
kardeş maşallah araban çok güzel. bu cam filimleri aynalı olan filmlerden mi oluyor bende yaptırmak istiyorumda
tekekkürler arkadaşlar,,,yusuf evet filmler aynalı(reklektif olarakta geçer)amerikan johanson olması lazım markası,,,,yanlız yaptırırken kaliteli olmasına dikkat et bazı yerlerde çok ucuza yapıyolar fakat bu ralli araçlarındaki gibi direk ayna gibi oluyo ve hiç hoş durmuyo onlar,,,bendeki filmler aslında ışığa göre değişiyo mesala imzadaki resmimde filmler siyah gibi farkındaysan,,onun için dikkat et...............

06_GR_013

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
levoli' Alıntı:
Allah kaza bela vermesin iyi günlerde kullan 06_GR_013 kardesim. bendede corsa gls 1,4 16v var bide açık hava filtresi tabiki.. ben sana arabandaki air intake (hava filtresinin kapalı hali) sistemi sanırım kendin yaptırmışsın nerde yapıldı maliyeti nedir onu soracaktım bende ankara da yasıyorum bilgi verirsen sevinirim (gerçi resimlerde proshop personeli çalışıyo ama, benim filtrede proshop da yapılmış ben ikinci el aldım..)
levoli teşekkürler,,,,,evet proshopta yapıldı filitre,,,,özeldende atmışsın orda ayrıntlı bi şekilde cevapladım sorularını............