Siz siz olun,arabanızı gelin arabası yapmayın!

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben indiğimde çoktan tüydüler zaten itler ama o an sinirle ne yapcağımı şaşırdım bende.amcamda bende kovaladık bütün cadde bizi izledi.milletimiz sağolsun hiçbir arabadan bir müdahale yok.herkes fim izler gibi bizi izledi.polis memuru bile hiçbir şey yapmadı.ışık lambasının önünde duruyodu.inanınki çok normal bir durum gibi izledi ve biz giderken geç geç der gibi işaret yaptı.neyseki bize birşey olmadı şükür

idleboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmıs olsun ortalık cok kotu gercekten ya kıme nasıl davranacagımızı bılemez olduk..

KADIOGLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun, ben de iki hafta önce hafta sonu, yoğun ısrarlar üzerine gelin almak için İstanbul'a gittim. Kendi arabamı gelin arabası yapmaya tövbeliyim dedim. O zaman biz araba buluruz sen yeterki şoförlüğünü yap dediler. Pazar sabahı gelini aldık, biraz erken saat olduğu için herhalde Allah'a şükür tatsız bir olay yaşamadım fakat, otoban gişelerinde ücret ödemek için durduğumda görevli, abi bariyer kalkmıyor dedi. Bende bir zarf verdim (tabi zarfların içinde 1'er YTL var) adam hala bariyer kalkmıyor falan diyor, baktım paranın üstünü de vermiyor, benim de canım sıkıldı tabi, paranın üstünü veririmisiniz dedim, artık içinden neler söyledi bilmiyorum ama paranın üstünü verdi. Bu engeli böylece aştıktan sonra Eskihisar Feribot iskelesine vardık, hooop bir kalmıyan bariyer daha, abi bi zarf. Bende bu zarflar sana yaramaz abicim dedim. O zaman sende açıktan bi 50 YTL veririsin dedi:mad: Buda soygunculuğun farklı bir versiyonu, o engeli de para üstü olan 5 YTL'yi almıyarak ancak aşabildik. Evlenen insanları yolunacak kaz gibi görenlere de gıcık oluyorum. (Biraz hikaye gibi oldu ama kusura bakmayın)
Bu arada kullandığım araba 2008 focus diesel'di, ve ben focus almadığıma çok pişmanım.

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
taktık stajı yanıı

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun, ben de iki hafta önce hafta sonu, yoğun ısrarlar üzerine gelin almak için İstanbul'a gittim. Kendi arabamı gelin arabası yapmaya tövbeliyim dedim. O zaman biz araba buluruz sen yeterki şoförlüğünü yap dediler. Pazar sabahı gelini aldık, biraz erken saat olduğu için herhalde Allah'a şükür tatsız bir olay yaşamadım fakat, otoban gişelerinde ücret ödemek için durduğumda görevli, abi bariyer kalkmıyor dedi. Bende bir zarf verdim (tabi zarfların içinde 1'er YTL var) adam hala bariyer kalkmıyor falan diyor, baktım paranın üstünü de vermiyor, benim de canım sıkıldı tabi, paranın üstünü veririmisiniz dedim, artık içinden neler söyledi bilmiyorum ama paranın üstünü verdi. Bu engeli böylece aştıktan sonra Eskihisar Feribot iskelesine vardık, hooop bir kalmıyan bariyer daha, abi bi zarf. Bende bu zarflar sana yaramaz abicim dedim. O zaman sende açıktan bi 50 YTL veririsin dedi:mad: Buda soygunculuğun farklı bir versiyonu, o engeli de para üstü olan 5 YTL'yi almıyarak ancak aşabildik. Evlenen insanları yolunacak kaz gibi görenlere de gıcık oluyorum. (Biraz hikaye gibi oldu ama kusura bakmayın)
Bu arada kullandığım araba 2008 focus diesel'di, ve ben focus almadığıma çok pişmanım.

öncelikle sizede geçmiş olsun.aslında normal şeyler.ben şikayetçi değilim.ama benim yaşadığım para istemek işi falan değildi.resmen hırsızlıktı.bende tövbeliyim artık.gerçi benim arabam olmadı gelin arabası ama birdahada yapmam çok çok mecbur kalmadıkça

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun, o durumu bilirim berbattır. İnsan sinirine zor hakim olur. Hatta ben olamadım kaputa atlayan tinerciye bıçak sallayıp biber gazı sıktım, gazı kökleyerek sağ sol yaptım serseri düşüp kaçtı sonunda ama olan gelinimize oldu ağlattık, korkuttuk o mutlu gününde... Yani bir daha mecbur kalsam isterse tüm parayı alsın, gaspa kalkışsın o hareketi yapmam, değmiceğini bilsen de serin kanlılığı korumak zor oluyor, ama o günden sonra korurum. Ezilse, yaralansa falan al başına belayı.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabiki çok haklısınız giden para olsun.neyseki o sıra arabamızda gelin yoktu.almaya giderken oldu olay.gelini aldıktan sonra babamın arkadaşı sağolsun şirketten arabalar getirtti.sirenli falan.yolumuzu açtılar genellikle.zaten ortadaydık.o olaydan sonra hiç çeviren olması.demekki onu yaşamasak birdaha hiç birşey olmayacakmış.gelin arabası kullanmak cidden dikkat istiyo.her an çocuk çıkabilir önünüz kesilebilir.ezsen çarpsan aldın başına belayı.giden para olsun.bize birşey olmasın

Son düzenleme:

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında en mantıklısı yanında kuru sıkı fln bişi olacak saldırdılar mı sık bi tane havaya çil yavrusu gibi dağalmazlarsa bende hiç bişi bilmiyorum ;););)

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence en iyi yöntem ya toplandıklarında 3-5 zarfı arabanın arkasına fırlatcan,onlar ona doğru koşarken vınlayacan ya da tinerci saldırısıysa biber gazı

Son düzenleme:

brqcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmiş olsun