sızce bu olur mu???

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım aracın( vectra B GLS)dıjıtal panelını degıstırsem yerıne CD panelı alsam tech-2 ıle program yukleyıp yol bılgısayarı sahıbı olabılırmıyım.??veya boyle ımkan olabılırmı??servıscı arkadasların yardımını beklıyorum...

neonal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olmaz herhalde çünkü birsürü sensör lazım gibi geliyor bana. Fakaaaat eğer mümkünse ben de isterem. Yol bilgisayarlı bir Corsa Enjoy hiç fena olmaz ;)

vecba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben daha önce opel servisinden bir elektrikçiye sordum, zahmetli bir işmiş ve dediğin kadar basit değilmiş...bir kaç parça daha lazımmış, söyledi ama unuttum şimdi...

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok basit bi işlem olduğunu zannetmiyorum. sensörler,ekran,gösterge paneli filan değişmesi lazım. bi de yol bilgisayarının ayrı bi elektronik beyni olabilir.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neonal' Alıntı:
Olmaz herhalde çünkü birsürü sensör lazım gibi geliyor bana. Fakaaaat eğer mümkünse ben de isterem. Yol bilgisayarlı bir Corsa Enjoy hiç fena olmaz ;)

bencede sensörler lazım birsürü belki aracın beynininde buna uygun olaması gerekir bende bi ara GPS sistemine çok heveslenmiştin yol bilgisayarının ekranını filan değiştirmek istiyordum ama uçuk bi fikirmiş

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
M@honi' Alıntı:
bencede sensörler lazım birsürü belki aracın beynininde buna uygun olaması gerekir bende bi ara GPS sistemine çok heveslenmiştin yol bilgisayarının ekranını filan değiştirmek istiyordum ama uçuk bi fikirmiş

baya bi uçuk fikir:D :D :D

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yol bilgisayarına bağlı ortalama 30 civarında sensör var bunlar takıldıktan sonra olabikir ama cok zahmetli ve bi okadarda pahalı bir iş bu

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Boşver hocam bence sen en iyisi hiç bulaşma ...

zafim2002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hemserim öncelikle bu is sandigin kadar zor degil.Sana lazim olanlar
1.Siemens NCDR 1100 (Oto teyp CD calar)
2.GPS anten
3.GID ekran yani (Grafik Info Display) yada
CID (Color Info Display)
Bunlari temin ettigi zaman bana haber ver ben sana tüm kablo baglantilarini gönderirim.Unutmadan Türkiye icin Navigation CDsi lazim.
Bu is biraz maliyetli.Türkiyede GPS kullanimina basladimi bilmiyorum.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ooo başlayalı çok oldu... navtürk filan var ama daha randıman alan yok... çünkü sokak aralarında filan çekmiyomuş...