Sizce En iyi opel bayisi hangisi?

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ANKARA da
opis paragöz
opan servisi fena değil hizmet kötü
opal her şeyiyle tek başına lider konumda ayrıca opal-opis aynı kişinin bunuda vurgulamak doğru olur aynı kişinin firmaları farklı fiyatlar ve tavırlar sergiliyo şaşırdım...

CiMiX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
asTRa' Alıntı:
Ben açık konuşayım şu anda Erdemir Opel Avcılar ı kullanıyorum.Gitmiş olduğum diğer servislere nazaran daha bir alakadar oluyorlar.Ayrıca bir türlü temin edemediğim bagaj havuzu nuda bu servisten temin ettim.

Hakan abiye katılıyorum. Bende aynı servisi kullanıyorum. Bakım sonrasındaki gün de bi şikayetim olup olmadığını telefon ederek öğreniyorlar.

Ancak en son gittiğimde ki sorunu bi türlü çözemediler. 3 - 4 viteslerde gaz pedalına hafiften dokunduğumda "ZzZz" şeklinde bi ses geliyor. Acaba bu normal mi? Sadece pedala hafif baskı uyguladığımda oluyor yüksek hızlarda yok..!

Servise göre bu anormal bir durum değilmiş. Emisyonu kıstık diye alakasız bi açıklama yazmışlar servis kağıdına ama canımı sıkıyo. Bir daha gideceğim.

LilJon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bursa Yüce Hünkar

haluk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mersin gedizler çok iyi ilgileniyorlar ama erzurum erdemir yaramaz dinleri imanları para olmuş

fadanur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende arabayı gedizlerden aldım.. ilgi alaka çok iyiydi..
daha servise gitmedim.. ama gidersemde ilk oraya gideceğim.. inşallah iyi olur..

dogan_tire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aydın kopel çok sahane misafir perverlikleri bile güzel ben oraya gidiyorum hemde 100 km yol gidiom servise götürmek için

Alican1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
izmir surtaş kopel. aracı ordan aldım. diğerlerinden en az 1000 lira indirim yaptılar. üstelik hiç görmeden telefonla. servise de oraya gitmeyi düşünüyorum.

ilkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel yetkili servislerinin çoğu tırt. çoğu söğüşleme derdinde. Diğer arabamda (isim vermiyorum) bir arıza için yetkili servise gittim, çok yüksek fiyat çektiler. Arızaya bakan usta, bana bir adres verdi, pazar günü bu adrese gel ben orda olacağım, bu arızayı servisin verdiği fiyatı üçte birine yaparım dedi. Gittim ve yaptı. Çalışanlar bile servisten nefret ediyor. Daha ne diyeyim.

meriva cosmo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düzcedeki kervan otomativ kadar iyi bir yetkili servis ve satış görmedim çok sıcak güzel bir ortam