sizce hangisi? ( astra cd, focus ghia hb, 206, megane rxt )

astracd_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar siz bu arabalardan hangisini neden tercih edersiniz. arkadasım araba almayı düşünüyor üstteki modellerden birini. ben ısrarla astra cd veya edition diyorum. alacagı araba 99 - 2000 veya 2001 model olacak çünkü en fazla çıkarabileceği para 17 - 18 bin ytl.

G

ghost ship

Bilgi Girilmemiş
ben olsam 206 derdim..... gerçi onlarda da fren biraz kötü ama olsun ben 206 alırdım.....

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
para belli model de belli
geriye amaç kalıyor
sehir içi devamlı kullanacaksa 206 hdi olur o fiyata hem de 2003 modele kadar rahat bulur daha fazlasını ara bulur yakıttan tasarruf rahat park sehir içinde fren ne gerek...
yok aile aracı olacaksa ve arada piknige akraba ziyaretine falan gidecekse tabi ki de astra edition ve ya cd 2001...
cok temiz ust model focus ta idare edebilir bel ki ama benim etrafımdaki focuslara bakarak malzeme kalıtesinin o senelere kadar dayanabilecegini dusunmuyorum
megana para bile vermeye degmez ama o donem megane lar iyiydi galiba yine de ben renault a para vermem...
benden bu kadar

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok fazla sey ıstemıorsan 206
konfor ıstıorsan astra
esneklık yol tutusu dıyorsan focus
langırdayan hertarafından ses gelen bı arac ıstıyorsan megane
esterık goz zerafetı dıyorsan 307

astracd_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
para belli model de belli
geriye amaç kalıyor
sehir içi devamlı kullanacaksa 206 hdi olur o fiyata hem de 2003 modele kadar rahat bulur daha fazlasını ara bulur yakıttan tasarruf rahat park sehir içinde fren ne gerek...
yok aile aracı olacaksa ve arada piknige akraba ziyaretine falan gidecekse tabi ki de astra edition ve ya cd 2001...
cok temiz ust model focus ta idare edebilir bel ki ama benim etrafımdaki focuslara bakarak malzeme kalıtesinin o senelere kadar dayanabilecegini dusunmuyorum
megana para bile vermeye degmez ama o donem megane lar iyiydi galiba yine de ben renault a para vermem...
benden bu kadar

sadece şehir içinde kullanmayacak ailesinden uzak olduğu için uzun yolda da kullanması gerekiyor. birde güvenli bakımından karşılaştırırsak sizce hangi araç daha güvenli???

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece şehir içinde kullanmayacak ailesinden uzak olduğu için uzun yolda da kullanması gerekiyor. birde güvenli bakımından karşılaştırırsak sizce hangi araç daha güvenli???
206 ile uzun yola cıkılmaz
astra cd en uygun uzun yol aracı gibi duruyor bunların arasında bence
kalanını boşver derim ben focusu alma iki gun sonra arac sana sıkıcı gelir

guvenlik konusunda abs ikisinde de var mı hava yastıkları kacar tane ön-arka disk mi direksiyondan kumandalı teyp var mı bunlara bak derim ben

motor ekonomisi konusunda ise tabi ki astra...