Sizce tamponları boyatmalımıyım

boyalımı boyasızmı tampon

• Boyatayımmı

Oy: 38 69.1%
  • Boyatmayayımmı

Oy: 17 30.9%

• Kullanılan toplam oy
    55

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence boyatma orjinali gibisi yok banada serviste aynaları boyıyalım dediler boşver dedim boyanmadığı zaman hasarlar daha az gözüküyor boyattırdın çizildi için yanmazmı ?
Çok güzel bi noktaya değindin Ali abi işte bende o yüzden düşündürüyo vede kalacak gibi böle çünkü ben normalde çok titiz birisi olduğum için her çizildiği zaman boyatmaya giderim dediğin gibi o içim öle bi yanarki Ali abi anlayamassın:)

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaw boyat kardeşim sen :) Çizilirse biz boyarız gelip. Odunpazarı mı Vişnelik mi orası ? Oraları iyi bilirim ben :D

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaw boyat kardeşim sen :) Çizilirse biz boyarız gelip. Odunpazarı mı Vişnelik mi orası ? Oraları iyi bilirim ben :D
Hayırlısı diyelim genelde herkes boyatma yanlısı demekki orj.liğinin dışına çıkıcaz anlaşılan:( Abi vişnelikte oturuyorum:) eğerki yolun düşerse haber et maksat muhabbet ben boyatacak bişeyler bulurum:D :D :D

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boyatma, tamponların eğer kirli gri görünüyorsa gözüne , bir takım özel plastik tampon cilaları var ben eski arabamda kullanırdım, bir süre fabrikadan çıktığı koyuluğuna kavuşurdu. Boyatınca dökülme olabilir , sokak arasına park ediyorsan gelip vururlar canın sıkılır, Burak'ın dediği gibi eğer çok istiyorsan kapı kollarını boyat . Aynalara da dokunma bence. Bu halleri bir bütünlük içinde arabana yakışıyor.

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
bence plastiği boyatma...onun yerine götür tamponunu fiberden aynısını döksünler...istersen üstünde bi kaçda oynatma yaparsın...onu boyasınlar...hem daha güzel hemde kalıcı olur... tabi fiberle plastik tamponun sağlamlığı bir değil :)

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
bencede boyatsan daha güzel olur. olsun elinde fırçayla gez neolacakki. artık tüm arabalar boyalı tamponlarla çıkıyor. ben hep boyalı tamponlu araba kullandım herhangi bir sorunla karşılaşmadım. ama boyayan ustana dikkat et. kaliteli boya ve macun kullanması şart. yoksa soyulma yapar.

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burak senin arac gl

cd lerde sendeki tamponun aynısı üzerinde fiber kaplama var yani iki kat tampon benim aracımda öle 2 katlı tamponlardan

bence çıkma o 2. atı bul ne renk olursa olsun al orjinal boynala boyat süper bi şekilde gez

plastik boyayı atar ama bu fiber üst katmanı taktırıp onu boyatırsan atma falan olmaz :)