sizler de benim gibimisiniz?

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ic dis komple temizlik benimde en az 3-4 saatimi aliyor hele o gün birde cila cekeceksem tüm günüm gitmis demektir.( tek hobim arabam)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Garajda Yıkıyorum ,ßenimde 2,5-3 Saatimi Alıyor Ama Garaja Sadece Yıkamak İçin Sokuyorum Çok Zahmetli İş Bi Sürü Kapı Var Kim Açacak :D ,Kış Aylarında Arabayı Hiç Yıkamıyoruz Ara Sıra Sileriz Hafif Nemli Bezle Bu Kadar. :D:D

Bide Bi Sorum Olacak Lastiklerin Parlamasına Kola (ßildiğimiz Kola İçtiğimizden) Jantada Vazelin Sürün Diyorlar Sorayım Dedim ??

karınca dolar :D kola sürülürmü yaww

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
Bende önceden çok özenirdim, saatlerce arabayı yıkar doya doya bakardım.Ama zaman geçtikçe ilgim azaldı,bazen yazın kendim yıkıyorum onun haricinde hep yıkatıyorum.

vectra_c_481

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araba koyu renk yıkıyorum 5 dk sonra bir karıştoz.opel den bana plaket geldi.opelin en kirli arabası benimkiymiş...

ne yapayım garajım yok....

apoback

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapalı bi garajım olsa keşke yaa saatlerce uğraşırım valla ama ordan da çıkarmam galiba sonra kirlenmesin diee :)

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazın her pazar yaklaşık 3 saat boyunca iç dış yıkarım. iki hafta olmadı ayda bir cilalarım ama kışın ayda bir filan belki yıkarım bir yada iki kere cilalarım okadar. :D

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazın yazlığımızın bahçede yıkayacağım zaman sabah 6'da kalkar yıkarım. Çok iyi oluyor güneş hafif vuruyo hem havada serin oluyor. Ama onun dışında maalesef hiç vaktim yok hep ayaküstü yıkatırım yıkamacılarda.